JÁTÉKOS SPORTVERSENY
ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ
2018. január 27.

 

 

2. hely: DERKOVITS

 

                                                              A csapat tagjai: 

Pataki Erika        2. a                      Erdélyi Lorenzó       2. b

Matyók Vivien     2. a                      Kovács Bence        2. b

Fábián Boróka     2. b                      Horváth Marcell      3. b

Bősze Olívia        4. a                      Kleinhappl Dániel     4. b

  Laczó Lilla          4. b                      Ruszkai Ákos          4. a

Szabó Boglárka   3. b                      Sodics Tamás         3. b

Majtényi Petra    4. a                      Tóth Dániel            4. b

Kovács Viktória   4. b                      Werderics Roland     4. a

Surugiu Roxána   4. a                      Wilhelm Botond        3.a


Felkészítők: Török Richárd           Balassáné Bogdán Kriszta

 

 

jatekos oed

 

 

 

JÁTÉKOS SPORTVERSENY

ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ

2018. január 27.

 

      2.hely: DERKOVITS

                                              A csapat tagjai:

                                                              Pataki Erika         2. a                       Erdélyi Lorenzó      2. b

                                                              Matyók Vivien     2. a                       Kovács Bence         2. b

                                                               Fábián Boróka    2. b                       Horváth Marcell    3. b

                                                               Bősze Olívia        4. a                        Kleinhappl Dániel  4. b

                                                               Laczó Lilla            4. b                       Ruszkai Ákos          4. a

                                                               Szabó Boglárka   3. b                      Sodics Tamás          3. b

                                                               Majtényi Petra    4. a                     Tóth Dániel              4. b

                                                               Kovács Viktória   4. b                     Werderics Roland    4. a

                                                               Surugiu Roxána   4.a                     Wilhelm Botond        3.a  

   

                                                    Felkészítők: Török Richárd           Balassáné Bogdán Kriszta

 

„ISKOLÁK A JÉGEN” VÁROSI KORCSOLYA VERSENY
2018. JANUÁR 18.


7. hely:  DERKOVITS


A csapat tagjai: 

Baranyai Lara             7. B
Lakatos Lizett            7. B
Balikó Kitti                 7. B
Szabó Panna             7. B
Gyallai Virág              8. A
Szép Bianka              8. A
Horváth Rebeka         8. B


korcsolya



JÁTÉKOS SPORTVERSENY
VÁROSI –MEGYEI DÖNTŐ
2018. január 15.

 

2. hely: DERKOVITS (országos elődöntőre jutott)


A csapat tagjai:
Pataki Erika         2. a                       Erdélyi Lorenzó      2. b
Matyók Vivien     2. a                        Kovács Bence         2. b
Fábián Boróka    2. b                         Horváth Marcell    3. b
Bősze Olívia        4. a                        Kleinhappl Dániel  4. b
Laczó Lilla            4. b                      Ruszkai Ákos          4. a
Szabó Boglárka   3. b                        Sodics Tamás          3. b
Fábián Napsugár 5. b                        Tóth Dániel              4. b
Kovács Viktória   4. b                        Werderics Roland    4. a
Surugiu Roxána   4.a                         Wilhelm Botond     3. a

 

Felkészítők:

Török Richárd           Balassáné Bogdán Kriszta


jatekos vdonto



JÁTÉKOS SPORTVERSENY
VÁROSI ELŐDÖNTŐ
2018. január 08.


1. hely: DERKOVITS


A csapat tagjai:

Pataki Erika     2. a           Erdélyi Lorenzó      2. b
Matyók Vivien     2. a        Kovács Bence         2. b
Fábián Boróka    2. b         Horváth Marcell    3. b
Bősze Olívia        4. a        Kleinhappl Dániel  4. b
Laczó Lilla            4. b      Ruszkai Ákos          4. a
Szabó Boglárka   3. b        Sodics Tamás          3. b
Majtényi Petra    4. a        Tóth Dániel              4. b
Kovács Viktória   4. b        Werderics Roland    4. a
Surugiu Roxána   4.a         Wilhelm Botond     3. a


Felkészítők:

Török Richárd           Balassáné Bogdán Kriszta


jatekos ved



FUTSAL DIÁKOLIMPIA


VÁROSI DÖNTŐ
2017. november 30.


I. hely:  DERKOVITS


MEGYEI DÖNTŐ
Vasvár 2017. december 7.


II. hely:  DERKOVITS
A csapat tagjai:
Doncsecz Levente 8.b
Rosner Gergő 8.b
Palkó Bálint 8.b
Simon Barnabás 8.b
Kovács Dániel 8.b
Kiss Zoltán 8.b
Horváth Norbert 8.b
Horváth Patrik 8.a
Frák Marcell 6.b
Somogyi Dániel 8.b


futsal



További cikkeink...
Február 2018
H K Sze Cs P Szo V
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
Március 2018
H K Sze Cs P Szo V
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Ma 2018. február 19., hétfő, Zsuzsanna napja van. Holnap Aladár és Álmos napja lesz.