4 PRÓBA ATLÉTIKA VÁROSI DIÁKOLIMPIA
2017. május 10.


III. KCS. LEÁNY


CSAPAT:
I. hely DERKOVITS


Lakatos Lizett 6. B
Baranyai Lara 6. B
Szentgyörgyvári Lia 6. B
Balikó Kitti 6. B
Nagy Vanessza 6. B
Horváth Bernadett 6. B


4proba-1 m



4proba-2 m


EGYÉNI:
I. hely Lakatos Lizett 6. B
II. hely Baranyai Lara 6. B
II. hely Szentgyörgyvári Lia 6. B

 

4proba-3 m


 

 

III. KCS. Fiú


CSAPAT:
I. hely DERKOVITS


Szijj Milán 6. B
Sodics Ádám 7.A
Vágner Erik 6. B
Berta Bálint 6. A
Mészáros Martin 6. A
Frák Marcell 5. B


 

4proba-4 m

 


EGYÉNI:
I. hely Szijj Milán 6. B
II. hely Sodics Ádám 7.A


4proba-5 m



MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA
EGYÉNI VERSENYEK ÉS VÁLTÓFUTÁS
2017. május 08.



III. KCS.  FIÚ


60 m:
I. hely Szijj Milán 6. B /országosra jutott/
II. hely Vágner Erik 6. B


mdo 1



 

Kislabdahajítás:
II. hely Sodics Ádám 7. A


mdo 2



4 X 100m-es váltó:
I. hely DERKOVITS /országosra jutott/
Szijj Milán 6. B
Vágner Erik 6. B
Sodics Ádám 7. A
Mészáros Martin 6. A


mdo 3

 

 

 

III. KCS. LEÁNY


Kislabdahajítás:
II. hely Szentgyörgyvári Lia 6. B /országosra jutott/
IV. hely Lakatos Lizett 6. B /országosra jutott/
V. hely Farkas Hanna 7. B /országosra jutott/


mdo 4



Távolugrás:
II. hely Balikó Kitti 6. B


mdo 5



4 X 100m-es váltó:
I. hely DERKOVITS /országosra jutott/
Szabó Panna 6. B
Lakatos Lizett 6. B
Baranyai Lara 6. B
Szentgyörgyvári Lia 6. B

 

mdo 6

 

 


IV. KCS.  LEÁNY


4 X 100m-es váltó:
I. hely DERKOVITS /országosra jutott/
Molnár Noémi Nikolett 7. A
Török Alexandra 8. A
Horváth Rebeka 7. B
Kóbor Dorka 8. A

 

mdo 7

 


1500 m:
I. hely Vidos Korina 8. B /országosra jutott/


mdo 8



4 X 600m-es váltó:
I. hely DERKOVITS /országosra jutott/
Sámson Petra 7. A
Jánosi Laura 6. A
Vidos Evelin 7. A
Szatmári Dorina 7. A


mdo 9



Súlylökés:
III. hely Horváth Rebeka 7. B

 

mdo 10

 

 

 

IV. KCS.  FIÚ

 

Kislabdahajítás:
III. hely Krancz Dávid 8. B


mdo 11


3 PRÓBA MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA
2017.május 04.


II. KCS.  FIÚ


Csapat:
III. hely    DERKOVITS
Barók István 4.a
Fülöp Levente 4.b
Laczó Zoltán 4.b
Pálházai Márk 4.b
Karsai Ádám 5.b
Werderics Roland


3-proba megyei



3 PRÓBA VÁROSI DIÁKOLIMPIA
2017. május 2.


FIÚ  II. KCS.


III. HELY: DERKOVITS

Barók István 4.A
Pálházai Márk 4.B
Varga Botond 4.A
Fülöp Levente 4.B
Szakács Dávid 4.B
Laczó Zoltán 4.B


3-proba



 

MEGYEI DIÁKOLIMPIA 4 PRÓBA
2017. április 24.


LEÁNY III. kcs.


Csapat: I. HELY     DERKOVITS
Lakatos Lizett 6. B
Baranyai Lara 6. B
Szentgyörgyvári Lia 6. B
Balikó Kitti 6. B
Nagy Vanessza 6. A
Standi Laura 6. A


4proba-1


 

4proba-2

 



EGYÉNI ÖSSZETETT

I. HELY Lakatos Lizett 6. B
III. HELY Baranyai Lara 6. B

 

 

4proba-3


FIÚ III. kcs.


Csapat: I. HELY DERKOVITS
Szijj Milán 6.B
Sodics Ádám 7. A

Vágner Erik 6. B
Frák Marcell 5. B
Berta Bálint 6. A
Mészáros Martin 6. A
                                                                               

 

4proba-4

 


EGYÉNI ÖSSZETETT


III. HELY Szijj Milán 6.B


4proba-5


További cikkeink...
Május 2017
H K Sze Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Június 2017
H K Sze Cs P Szo V
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Ma 2017. május 24., szerda, Eszter és Eliza napja van. Holnap Orbán napja lesz.