Tanulmányi versenyek eredményei 2016/2017.


 

A verseny neve

Résztvevő tanuló (osztály)

Elért eredmény:

Részvétel helyezés nélkül

Felkészítő

 

 

 

 

Országos

helyezés

Megyei

helyezés

Városi

helyezés

 

 

Bólyai matematika csapatverseny

Farkas Hanna 7.b

Imre Dániel

Rosner Gergő

Szovák Kitti

 

 

Balogh Natália 6.b

Gőcze Viktória

Kurucz Viktor

Ligeti Bence

 

Lőrincz Gergő 8.b

Takáts András 8.b

Molnár Dávid 8.a

Katona Virág 8.b

 

Alföldi Anna

Grünwald Virág

Lakner Míra

Peresznyák Lili 5.a

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

14.

 

 

 

 

 

 

 

15.

 

 

Hencsey Imréné

 

 

 

 

 

 

Imrei Kata

Dancsecz Péterné

 

 

 

 

 

 

Hencsey Imréné

 

 

 

 

 

 

Hencsey Imréné



Tanulmányi versenyek eredményei 2015/2016.


 

 

A verseny neve

Résztvevő tanuló (osztály)

Elért eredmény:

Felkészítő

VÁROSI

MEGYEI

ORSZÁGOS

Bolyai matematikaverseny

Csapat 8.a-b:

Kovács Júlia, Németh Kata, Pintér Bence, Kurucz Máté

 

1.

15.

Hencsey Imréné

Spiel und Gewinn német nyelvi levelezős verseny

Farkas Hanna Kata 6.b

 

 

4.

Szabó Márta

Spiel und Gewinn német nyelvi levelezős verseny

Szovák Kitti Mónika 6.b

 

 

14.

Szabó Márta

Bod Péter könyvtárhasználati verseny

Kurucz Máté 8.b

 

1.

 

Császár Györgyné

Német nyelvű szépolvasási verseny

Kurucz Máté 8.b

 

2.

 

Gerencsérné Nádas Tünde

Alapműveleti matematika verseny

Peresznyák Lili 4.a

 

2.

 

Takács Gáborné

Alapműveleti matematika verseny

Kovács Júlia 8.a

 

2.

 

Hencsey Imréné

Országos német nyelvi verseny

Kurucz Máté 8.b

 

2.

 

Gerencsérné Nádas Tünde

Kenguru matematika verseny

Peresznyák Lili 4.a

 

3

 

Takács

Gáborné

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Kurucz Viktor 5.b

 

3.

 

Molnár Virág

Megyei DADA verseny

Csapat: 7.a:

Török Alexandra, Kóbor Dorka, Molnár Dávid, Baranyai Viktória

 

3.

 

Németh Andrea

Kenguru matematika verseny

Németh Kata 8.a

 

4.

 

Hencsey Imréné

Szent Márton helytörténeti vetélkedő

Csapat:

6.b: Szovák Kitti, Imre Dániel

7.a: Molnár Dávid

 

4.

 

Gerencsérné Nádas Tünde, Soproni Mónika

 

Alapműveleti matematika verseny

Kurucz Viktor 5.b

 

5.

 

Imrei Katalin

Megyei DADA verseny

Csapat: 7.a:

Ferenczy Nóra, Dénes Gréta, Győrfi Vanessza, Majtényi Szandra

 

5.

 

Németh Andrea

Zrínyi Ilona matematika verseny

Galambos Zalán 3.b

 

6.

 

Takács

Gáborné

Kenguru matematika verseny

Molnár Dávid 7.a

 

7.

 

Hencsey Imréné

Kenguru matematika verseny

Kurucz Máté 8.b

 

8.

 

Hencsey Imréné

Bolyai matematika csapatverseny

Csapat: 3.b

Homovics Boglárka,

Galambos Zalán,

Somogyi Sára,

Szakács Dávid

 

8.

 

 

Takács

Gáborné

Bolyai matematikaverseny

Csapat 6.a:

Gyallai Virág, Eberhardt Ádám, Sámson Petra, Sodics Ádám

 

8.

 

Imrei Katalin

Zrínyi Ilona matematika verseny

Csapat 3.b:

Galambos Zalán, Homovics Boglárka, Szakács Dávid

 

8.

 

 

Takács

Gáborné

Alapműveleti matematika verseny

Alföldi Anna 4.a

 

8.

 

Takács

Gáborné

Kenguru matematika verseny

Galambos Zalán 3.b

 

8.

 

Takács

Gáborné

Zrínyi Ilona matematika verseny

Csapat 4.a:

Grünwald Virág, Peresznyák Lili, Pataki András

 

9.

 

 

Takács

Gáborné

Zrínyi Ilona matematika verseny

Csapat 2.o.:

Hegedüs-Szölke Bence, Rezák Kevin, Sörös Tamás

 

9.

 

Takács

Gáborné

Zrínyi Ilona matematika verseny

Peresznyák Lili 4.a

 

9.

 

Takács

Gáborné

Bolyai matematikaverseny

Csapat 7.a-b:

Molnár Dávid

Katona Virág Sára, Lőrincz Gergő, Takáts András Kolos

 

9.

 

Hencsey Imréné

Országos német nyelvi verseny

Németh Kata 8.a

 

14.

 

Gerencsérné Nádas Tünde

Országos német nyelvi verseny

Kovács Júlia 8.a

 

17.

 

Gerencsérné Nádas Tünde

Benedek Elek mesemondó verseny

Bodnár Anna Boglárka 2.b

2.

 

 

Kovácsné Gy. Beáta

Kis anyanyelvész (Neumann János Ált. Isk.)

Sörös Tamás 2.b

2.

 

 

Kovácsné Gy. Beáta

Kis matematikus (Neumann János Ált. Isk.)

Sörös Tamás 2.b

2.

 

 

Kovácsné Gy. Beáta

Vas Megyei Rendőrkapitányság Ki mit tud-ja

Baranyai Viktória 7.a

2.

 

 

Gerencsérné Nádas Tünde

Richtig schreiben: német helyesírási verseny

Kurucz Máté 8.b

 

Sodics Ádám 6.a

2.

 

3.

 

 

Gerencsérné Nádas Tünde

Szabó Márta

Szövegértés és hangos olvasás verseny

Surugiu Roxana 2.a

3.

 

 

Doroszlainé Horváth Erzsébet

Környezetvédelmi napközis verseny

Csapat:

Németh Márk 2.a

Pejkó Alexandra 3.a

Kiss Fanni 4.b

3.

 

 

Orbán Henrietta

Pénzügyi és gazdálkodási vetélkedő a Horváth Boldizsár Középiskolában

Csapat 8.a:

Gróf Nikoletta, Kovács Júlia, Németh Kata

4.

 

 

Boncz Balázs

Tini galopp könyvtárismereti vetélkedő

Kóbor Dorka 7.a

Katona Virág 7 b

Jánosi Nikoletta 8.a

4.

 

 

Császár Györgyné

Haza, nemzet, nyelv verseny

7.a Molnár Dávid

8.a: Jánosi Nikoletta, Serlegi Virág

4.

 

 

Gerencsérné Nádas Tünde,

Móroczné Bölcskei Györgyi

 



Tanulmányi versenyek eredményei 2014/15


A verseny neve

Résztvevő tanuló (osztály)

Elért eredmény, helyezés

 

Felkészítő

 

 

 

Országos

Megyei

Városi

 

Bolyai matematikaverseny

Csapat:

7.a: Kovács Júlia, Németh Kata, Pintér Bence

7.b: Kurucz Máté

 

2.

 

Hencsey Imréné

Apáczai szépolvasási és szövegértési verseny

Pataki András 3.a

 

2.

 

Sági Károlyné

Szépolvasási és nyelvhelyességi verseny

Kurucz Viktor 4.b

 

2.

 

Dr. Bokkon Lászlóné

Zrínyi matematikaverseny

Csapat:

7.a: Kovács Júlia, Németh Kata,

7.b: Kurucz Máté

 

3.

egyéni 7.

 

egyéni 19.

 

Hencsey Imréné

Kenguru matematika verseny

Galambos Zalán

2. b

 

egyéni

3.

 

 

Csiszár Csilla, Takács Gáborné

„Gemeinsam für unsere Umwelt” német nyelvi verseny

Csapat:

7.a: Kovács Júlia, Németh Kata,

7.b: Kurucz Máté

 

3.

 

Gerencsérné Nádas Tünde

„Because we care” angol nyelvi verseny

Csapat:

7.a: Erős Dániel, Tóth Ádám,

7.b: Bozzai Zsófia

 

3.

 

Décsi Delinke

Bod Péter könyvtárhasználati verseny

Gerencsér Krisztián 8.a

 

4.

 

Császár Györgyné

Kenguru matematika-verseny

Kovács Júlia 7.a

 

5.

 

Hencsey Imréné

„Gemeinsam für unsere Umwelt” német nyelvi verseny

7.a-s csapat:

Grünwald Júlia, Jánosi Nikoletta, Serlegi Virág

 

5.

 

Gerencsérné Nádas Tünde

Zrínyi matematikaverseny

3.a-s csapat:

Peresznyák Lili, Palánk Krisztián, Pataki András

 

5.

egyéni 7.

 

Takács Gáborné

Kenguru matematika-verseny

Molnár Dávid 6.a

 

6.

 

Hencsey Imréné

Alapműveleti matematikaverseny

Kurucz Máté 7.b

 

7.

 

Hencsey Imréné

Országos német nyelvi verseny megyei forduló

Kurucz Máté 7.b

 

7.

 

Gerencsérné Nádas Tünde


A verseny neve

Résztvevő tanuló (osztály)

Elért eredmény, helyezés

 

Felkészítő

 

 

 

Országos

Megyei

Városi

 

Gépipari Szakközépiskola angol-német csapatverseny

Csapat: Takács Martin 8.b, Várbíró Tamás 8.b, Ujvári Bálint 8.b, Horváth Barnabás 8.a

 

7.

 

Décsi Delinke

Alapműveleti matematikaverseny

Németh Kata 7.a

 

8.

 

Hencsey Imréné

Bolyai matematikaverseny

3.a-s csapat:

Kovács József Kristóf, Lakner Míra, Pataki András, Peresznyák Lili

 

8.

 

Takács Gáborné

Bolyai matematikaverseny

csapat:

8.b: Takáts Hanna Kincső, Takáts Tünde Csenge, Kovács Bence

8.a: Gerencsér Krisztián

 

8.

 

Dr. Kovács Péterné, Spieglerné Simola Mária

Alapműveleti matematikaverseny

Kovács Júlia 7.a

 

9.

 

Hencsey Imréné

Kenguru matematika-verseny

Kurucz Máté 7.b

 

10.

 

Hencsey Imréné

Országos angol nyelvi verseny megyei forduló

Tóth Ádám 7.a

 

18.

 

Décsi Delinke

Zrínyi matematikaverseny

Homovics Boglárka 2.b

 

 

19.

 

Csiszár Csilla, Takács Gáborné

Sikerülhet Neked Is

SNI tanulók versenye

2. b-s csapat: Németh Balázs,

Kosaras Dávid,

Boros Bálint

 

 

1.

Kóta Tóth Tímea gyógypedagó-gus

 

Richtig schreiben: német helyesírási verseny

Kurucz Máté 7.b

 

 

2.

Gerencsérné Nádas Tünde

Napközis környezetismereti verseny

Csapat: Halmosi Dávid 2.a, Kiss Fanni 3.b, Kiss Benedek 4.a

 

 

2.

Szalay Veronika

Kis anyanyelvész verseny

Galambos Zalán 2.b

 

 

3.

Csiszár Csilla

Herman Ottó nyomában természetismereti verseny

8.b-s csapat: Kovács Bence, Takács Martin, Ujvári Bálint

 

 

4.

Kovács Frigyesné

Herman Ottó nyomában természetismereti verseny

7.a-s csapat: Kovács Júlia, Grünwald Júlia, Pintér Bence

 

 

10.

Szatmáriné Scheer Anna

 

 


 

Tanulmányi és kulturális verseny eredmények 2013/14-es tanév

 

A verseny neve

Résztvevő tanuló/osztálya

EREDMÉNY

Felkészítő

V

Á

R

O

S

I

M

E

G

Y

E

I

R

E

G

I

O

N

Á

L

I

S

O

R

S

Z

Á

G

O

S

N

E

M

Z

E

T

K

Ö

Z

I

SNI tanulók szépíró és helyesíró versenye

Eberhardt Ádám 4.a

 

1.

     

Sági Károlyné

Alapműveleti matematikaverseny

Gaál Máté 4.b

 

1.

 

13.

 

Takács Gáborné

Rosner Gergő 4.b

 

2.

     

Német nyelvi verseny

Mihálffy Alfonz 8.b

 

2.

     

Szabó Márta

Bolyai matematikaverseny

6.a-b csapata: Kovács Júlia, Kurucz Máté, Németh Kata

 

2.

     

Hencsey Imréné

Zrínyi Ilona matematikaverseny

6.a-b csapata: Kovács Júlia, Kurucz Máté, Pintér Bence

 

4.

     

Alapműveleti matematikaverseny

Kurucz Máté 6.b

 

5.

     

Gépipari középiskola műveltségi versenye

8.a-b csapata: Gemeiner Soma, Gerencsér Márk, Milfai Viktória, Selymes Tiffany

 

5.

     

Molnár Virág, Móroczné Bölcskei Györgyi

Dési iskola internetes német nyelvi versenye

7.a-b csapata: Gerencsér Krisztián, Horváth Krisztián, Rosner Marcell

 

5.

     

Gerencsérné Nádas Tünde

Kenguru matematikaverseny

Kurucz Máté 6.b

 

6.

     

Hencsey Imréné

Tini galopp könyvtárismereti vetélkedő

7.a-b csapata: Balogh Marcell, Balogh Milán, Gerencsér Krisztián

 

6.

     

Császár Györgyné

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Kurucz Máté 6.b

 

7.

     

Hencsey Imréné

Kenguru matematikaverseny

Kovács Júlia 6.a

 

8.

     

Zrínyi Ilona matematikaverseny

4.b-s csapat: Gaál Máté, Imre Dániel, Rosner Gergő

 

8.

     

Takács Gáborné

Bod Péter könyvtárhasználati verseny

Gerencsér Krisztián 7.a

 

8.

     

Császár Györgyné

Kalmár László matematikaverseny

Kurucz Viktor 3.b

 

9.

     

Takács Gáborné

Imre Dániel 4.b

 

9.

     

Bolyai matematikaverseny

4.b-s csapat: Farkas Hanna Kata, Gaál Máté, Imre Dániel, Rosner Gergő

 

9.

     

3. a-b csapata: Bődi Levente, Kovács Norbert, Kurucz Viktor, Mészáros Martin

 

10.

     

Kalmár László matematikaverseny

Gaál Máté 4.b

 

10.

     

Takács Gáborné

Zrínyi Ilona matematikaverseny

3. a-b csapata: Bagics Roland, Kovács Norbert, Kurucz Viktor

 

11.

     

Kenguru matematikaverseny

Peresznyák Lili 2.a

 

13.

     

Nagy Sándorné

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Kovács Norbert 3.a

 

13.

     

Takács Gáborné

Pintér Bence 6.a

 

14.

     

Hencsey Imréné

Imre Dániel 4.b

 

15.

     

Takács Gáborné

Kenguru matematikaverseny

Mihálffy Alfonz 8.b

 

15.

     

Hencsey Imréné

Németh Csaba 8.b

 

16.

       

Rosner Gergő 4.b

 

17.

     

Takács Gáborné

Eberhardt Boglárka 4.b

 

20.

       

Sefcsik Nóra 2.b

 

21.

     

Kovácsné Gy. Beáta

Pataki András 2.a

 

36.

     

Nagy Sándorné

Olajos Hanna 2.b

 

39.

     

Kovácsné Gy. Beáta

Oláh Bálint 2.a

 

68.

     

Nagy Sándorné

Bődi Dominik 2.b

 

69.

     

Kovácsné Gy. Beáta

Paragvári iskola szépkiejtési versenye

Kurucz Viktor 6.b

 

2.

     

Gerencsérné Nádas Tünde

Kovács Júlia 6.a

 

3.

     

Neumann iskola környezetismeret versenye

Csapat: Kiss Fanni 2.b, Kiss Benedek 3.a, Farkas Hanna Kata 4.b

3.

       

Szalay Veronika

Dési iskola helytörténeti versenye

6.b-s csapat: Bozzai Zsófia, Kurucz Máté

3.

       

Szekér Szabolcs

Paragvári iskola német nyelvi versenye

6.a csapata: Gróf Nikoletta, Kovács Júlia, Németh Kata

4.

       

Gerencsérné Nádas Tünde

6.a-b csapata: Kurucz Máté, Serlegi Virág

5.

       

Horváth Boldizsár középiskola angol nyelvi versenye

Csapat: Kutrovácz Máté, Németh Dániel, Németh Csaba

5.

       

Décsi Delinke

Horváth Boldizsár középiskola természettudományos versenye

7.b-s csapat: Horváth Krisztián, Kovács Gergő, Szabó Anett, Szigeti Evelin

6.

       

Spieglerné Simola Mária

Horváth Boldizsár középiskola angol nyelvi versenye

Csapat: Jánóczki Rebeka, Salfai Klaudia, Viszket Vivien

6.

       

Décsi Delinke

Szépolvasasási és nyelvhelyességi verseny

Kurucz Viktor 3.b

2.

       

Dr. Bokkon Lászlóné

 



 

KULTURÁLIS EREDMÉNYEK 2013/2014. tanév

 

A verseny neve

Résztvevő tanuló/osztálya

EREDMÉNY

Felkészítő

V

Á

R

O

S

I

M

E

G

Y

E

I

R

E

G

I

O

N

Á

L

I

S

O

R

S

Z

Á

G

O

S

N

E

M

Z

E

T

K

Ö

Z

I

Művészeti fesztivál

Szovák Kitti 4.b

 

2.

     

Molnár Virág

Gróf Nikoletta 6.a

 

3.

     

Magyar népmesék rajzpályázat

Horváth Vivien 3.b

 

 

 

kiállított

 

Dr. Szalai Péterné

Esélyegyenlőségi rajzpályázat

Lakatos Lizett 3.b Gerencsér Krisztián 7.a

Sipos Vanessza 3.b

 

különdíj

 

 

kiállított

     

Dr. Szalai Péterné

Hedari Dóra

Vasi Volán rajzpályázata

Lakatos Lizett 3.b

 

díjazott

     

Dr. Szalai Péterné

Testvérmúzsák képzőművészeti pályázat

Balikó Kitti 3.b

Lakatos Lizett 3.b

Nagy Viktória 3.b

 

díjazott

 

 

kiállított

     

Óperenciás rajzpályázat

Lakatos Lizett 3.b

Horváth Vivien 3.b

 

díjazott

 

kiállított

     

A Víz világnapja rajzpályázat

Balikó Kitti 3.b

 

díjazott

     

Itt a farsang rajzpályázat

Lakatos Lizett 3.b

Balikó Kitti 3.b

Nagy Viktória 3.b

 

díjazott

 

kiállított

     

Gyermek-szemmel 2014 rajzverseny

Balikó Kitti 3.b

 

különdíj

     

Díszmadár rajzpályázat

Boldizsár Luca 5.b

2.

       

Hedari Dóra

Váci szavalóverseny

Mihálffy Alfonz 8.b

4.

       

Molnár Virág

Kurucz Máté 6.b

különdíj

       

Móroczné B. Györgyi




 

NAPKÖZIS VERSENYEK 2013/2014.

 

A verseny neve

Résztvevő tanuló/osztálya

EREDMÉNY

Felkészítő

V

Á

R

O

S

I

M

E

G

Y

E

I

R

E

G

I

O

N

Á

L

I

S

O

R

S

Z

Á

G

O

S

N

E

M

Z

E

T

K

Ö

Z

I

Szépolvasási Dési isk.

Pataki András

Nincs helyezés

         

Doroszlainé

Szépolvasási Táplánszentkereszt

Peresznyák Lili

Nincs helyezés

         

Doroszlainé

Helyesírási Neumann

Pataki András

Oláh Bálint-nincs helyezés

1.

       

Doroszlainé

Békefi Antal népdaléneklési

Győrfy Balázs

 

Bronz

Okl.

     

Nagy Sándorné

Kis matematikus

Neumann

Pataki A, Peresznyák L.

Nincs hely

         

Nagy S-né

Kenguru matematika

Pataki A.

 

34.

     

Nagy S-né

 

Peresznyák L

 

13.

     

Nagy S-né

 

Oláh B.

 

68.

     

Nagy S-né

Környezetismereti

Neumann

2.a csapata

nincs hely

         

Nagy S-né

Pindur-pandur kerékpáros

közlekedési

2. a csapata

 

5.

     

Doroszlainé



Tanulmányi és kulturális verseny eredmények 2012/13-as tanév

 

 

A verseny neve

Résztvevő tanuló/osztálya

EREDMÉNY

Felkészítő

V

Á

R

O

S

I

M

E

G

Y

E

I

R

E

G

I

O

N

Á

L

I

S

O

R

S

Z

Á

G

O

S

N

E

M

Z

E

T

K

Ö

Z

I

Zrínyi matematikaverseny

Csapat 5.a: Kovács Júlia, Németh Kata, Pintér Bence

 

2.

     

Hencsey Imréné

Kenguru matematikaverseny

Kurucz Máté 5.b

 

3.

     

Hencsey Imréné

Kalmár matematikaverseny

Rosner Gergő 3.b

 

4.

     

Takács Gáborné

Alapműveleti matematikaverseny

Kurucz Máté 5.b

 

4.

     

Hencsey Imréné

Pindúr Pandúr közlekedési verseny

Csapat 1.a: Lakner Míra, Nagy Nikolett, Pataki András, Oláh Bálint

 

4.

     

Doroszlainé Horváth Erzsébet

Alapműveleti matematikaverseny

Molnár Dávid 4.a

 

5.

     

Takács Gáborné

HBSZ komplex természettudományi verseny

Csapat 7.b: Mihálffy Alfonz, Balogh Anett, Haramia Kinga, Jánóczki Rebeka

 

5.

     

Spieglerné Simola Mária

Nem bántja a szemét? Környezetvédelmi verseny

Csapat 7.b: Balogh Anett, Haramia Kinga, Jánóczki Rebeka

 

5.

     

Spieglerné Simola Mária

Zrínyi matematikaverseny

Csapat 3. o.: Rosner Gergő, Sodics Ádám, Eberhardt Ádám

 

6.

     

Takács Gáborné

Kalmár matematikaverseny

Imre Dániel 3.b

 

6.

     

Takács Gáborné

Bolyai matematika-verseny

Csapat 5. osztály:

Bolfán Ákos, Kurucz Máté, Hájer Tamás, Kopcsándi Barnabás

 

7.

     

Hencsey Imréné

Csapat 5. osztály: Kovács Dániel, Kovács Júlia, Németh Kata, Pintér Bence

Csapat 3. osztály: Eberhardt Boglárka, Farkas Hanna, Imre Dániel, Rosner Gergő

 

8.

     

Hencsey Imréné

Kenguru matematikaverseny

Kardos Zsanett 3.a

 

8.

     

Takács Gáborné

Zrínyi matematikaverseny

Kovács Júlia 5.a

 

9.

     

Hencsey Imréné

Kenguru matematikaverseny

Bődi Levente 2.a

 

9.

     

Jánosiné Sz. Ágnes – Reichert Judit

Zrínyi matematikaverseny

Rosner Gergő 3.b

 

10.

     

Takács Gáborné

Kenguru matematikaverseny

Németh Kata 5.a

Németh Csaba 7.b

 

13.

     

Hencsey Imréné

Kenguru matematikaverseny

Kovács Júlia 5.a

Rózsás Roland 8.b

 

16.

     

Hencsey Imréné

Zrínyi matematikaverseny

Pintér Bence 5.a

 

23.

     

Hencsey Imréné

Kenguru matematikaverseny

Gerencsér Krisztián 6.a

 

24.

     

Dr. Kovács Péterné

Zrínyi matematikaverseny

Németh Kata 5.a

 

26.

     

Hencsey Imréné

Szépolvasási és nyelvhelyességi verseny

Eberhardt Ádám 3.a

1.

       

Sági Károlyné

Oladi Kobaktörő matematikaverseny

Kurucz Máté 5.b

Rosner Gergő 3.b

 

Csapat: Kurucz Máté 5.b, Kovács Júlia - Németh Kata 5.a

1.

1.

1.

       

Hencsey Imréné

Takács Gáborné

Dési iskola helytörténeti versenye

Csapat 7.b: Mihálffy Alfonz, Balogh Anett, Jánóczki Rebeka

2.

       

Szekér Szabolcs

Szépolvasási és nyelvhelyességi verseny

Standi Laura 2.a

4.

       

Jánosiné Szuper Ágnes

Környezetismereti verseny

Kiss Benedek 2.a

4.

       

Reichert Judit


 

KULTURÁLIS EREDMÉNYEK 2012/2013. tanév


 

A verseny neve

Résztvevő tanuló/osztálya

EREDMÉNY

Felkészítő

V

Á

R

O

S

I

M

E

G

Y

E

I

R

E

G

I

O

N

Á

L

I

S

O

R

S

Z

Á

G

O

S

N

E

M

Z

E

T

K

Ö

Z

I

” Európai Uniós rajzpályázat

Kovács Júlia 5.a

       

díjazott

Kiss Pálné

Muraszombati és Vas Megyei Katasztrófavéde-lem közös rajzpályázata

Boácz Ramóna 8.b

Kovács Júlia 5.a

Gerencsér Krisztián 6.a

Szabó Anett 6.b

Sárközi Dominik 7.b

Berkes Vanessza 8.b

Standi Laura 2.a

Boldizsár Luca 4.b

       

díjazott

kiállí-tott

Kiss Pálné

Az én Grimm mesém c. rajz-pályázat

5.a: Kovács Júlia, Grünwald Júlia, Németh Kata, Gróf Nikoletta

     

kiállí-tott

 

Kiss Pálné

„Hatosfogat” művészeti fesztivál:

képzőművész csoport

4.b: Katona Virág, Birizdó Liza

Boácz Ramóna 8.b

   

arany

min.

 

   

Kiss Pálné

„Hatosfogat” művészeti fesztivál

Pataki Ramóna 7.b

Gróf Nikoletta 5.a

   

arany

min.

ezüst min.

   

Molnár Virág

Ökomajális c. képzőművészeti pályázat

Gerencsér Krisztián 6.a

 

2.

     

Kiss Pálné

Testvérmúzsák

Boldizsár Luca 4.b

 

díjazott

     

Horváth Csabáné

„Testvérmúzsák” rajzpályázat

Kovács Júlia 5.a

Kóbor Stella 2.a

Török Alexandra, Baranyai Viktória, Szabó Kristóf 4.a

Grünwald Júlia 5.a

Szabó Anett 6.b

Rajki Dávid 7.a

Rózsás Roland 8.b

 

díjazott

kiállított

     

Kiss Pálné

Minőség a természetben c. rajzpályázat

Gerencsér Krisztián 6.a

 

díjazott

     

Kiss Pálné

„Óperenciás” meseillusztrációs rajzpályázat

Boácz Ramóna, Berkes Vanessza 8.b

Eberhardt Boglárka 3.b

Sárközi Fanni 1.a

Imre Dóra 1.b

Rózsás Roland, Simon Dániel 8.b

 

díjazott

kiállított

     

Kiss Pálné

Váci szavalóverseny

Kurucz Máté 5.b

különdíj

 

     

Móroczné Bölcskei Györgyi

Együtt élünk c. rajzpályázat

Jánosi Laura 2.a

Jánosi Klaudia 2.a

Eberhardt Boglárka 3.b

4.a: Győrfi Vanessza, Dénes Gréta, Baranyai Viktória

4.b: Katona Virág, Boldizsár Luca

3.

kiállí-tott

 

     

Kiss Pálné

Weöres Sándor egy soros versei rajzpályázat

Boácz Ramóna 8.b

8.b: Berkes Vanessza, Simon Dániel, Rózsás Roland,

Sárközi Dominik 7.b

különdíj

kiállított

 

     

Kiss Pálné

Gyermekszemmel 2013 rajzverseny

Eberhardt Boglárka 3.b

különdíj        

Kiss Pálné

Savaria Díszma-dártenyésztő Egyesület rajzpályázata

Jánosi Klaudia 2.a

Boácz Ramóna 8.b

díjazott        

Kiss Pálné

Üveggolyó c. rajzpályázat

Jánosi Klaudia 2.a

Imre Dániel 3.b

díjazott        

Kiss Pálné

Ilyen szép helyen lakom c. rajzpályázat

4.a: Kóbor Dorka, Baranyai Viktória, Török Alexandra, Szabó Kristóf,

5.a: Kovács Júlia, Grünwald Júlia,

Szabó Anett 6.b

Rajki Dávid 7.a,

8.b: Rózsás Roland, Simon Dániel

kiállított        

Kiss Pálné


 

Tanulmányi és kulturális verseny eredmények 2011/12-es tanév

 

 

A verseny neve

tanuló

eredmény

felkészítő

városi

megyei

országos

Váci Mihály szavalóverseny

Molnár Bálint 8.a

1.

 

 

Móroczné Bölcskei Györgyi

Helytörténeti verseny a Dési iskola szervezésében

Csapat:

Cseh Dóra, Horváth Gábor, Molnár Bálint 8.a

1.

 

 

Szekér Szabolcs

Szállj el kismadár c. rajzpályázat

Boácz Ramóna 7.b

2.

 

 

Kiss Pálné

Alapfokú nyelvvizsga

-          angol

-          német

Hermán Zsolt 8.a

Ujvári Bence 8.b

 

 

 

Sipőczné L. Aletta

Csapó Györgyn

Az én városom Szombathely c. könyvben megjelent rajzok

Gerencsér Krisztián 5.b

Boácz Ramóna, Rózsás Roland

Simon Dániel 7.b

Szabó Kinga, Virágh Viktória 8.b

 

 

 

 

Kiss Pálné

Szivárvány  magyar irodalom levelezős verseny

Csapat: 7.b

Boácz Ramóna, Kopcsándi Vivien, Horváth Emília

 

 

3.

Gerencsérné Nádas Tünde

Oladi Kobaktörő matematika

Kurucuz Máté 4.b

1.     Takács Gáborné

Csapat:

Kurucuz Máté 4.b

Kovács Júlia 4.a

Pintér Bence 4.a

3.     Takács Gáborné

Csapat:

Kővári Péter 6.a

Mihálffy Alfonz, Németh Csaba 6.b

3.

 

 

Hencsey Imréné

Kovács Júlia 4.a

4.

    Takács Gáborné

Edelman természettudományi verseny a Premontrei Gimnázium szervezésében

(matematika, fizika, informatika)

 

Cseh Dóra 8.a

5.

 

 

Hencsey mréné

Horváth Gábor 8.a

5.

 

 

Imre András

Bolyai matematika verseny

 

 

 

Csapat:

Bolfán Ákos 4.b

Hájer Tamás 4.b

Kurucz Máté 4.b

Kopcsándi Barnabás 4.a

  2.   Takács Gáborné

Csapat: 4.a

Kovács Dániel

Kovács Júlia

Németh Kata

Pintér Bence

  7.   Takács Gáborné

Csapat: 3. évf.

Kóbor Dorka

Molnár Dávid

Horváth Vivien

Katona Virág

  10.   Takács Gáborné

Csapat: 7.b

Boácz Ramóna, Kopcsándi Vivien, Rózsás Roland, Simon Dániel

11.

 

 

Hencsey Imréné

Csapat:

Cseh Dóra, Horváth Gábor, Németh Viktória 8.a

13.

 

 

Hencsey Imré

Zrínyi matematika verseny

 

 

 

 

 

 

Csapat: 4.o.

Kovács Júlia

Pintér Bence

Kurucz Máté

 

4.

 

Takács Gáborné

Molnár Dávid 3.a

Horváth Vivien 3.b

Gemeiner Lili 3.b

 

8.

Takács Gáborné

Kovács Júlia 4.o.

 

8.

Takács Gáborné

Németh Csaba 6.o.

 

21.

Hencsey Imréné

Horváth Gábor 8.o.

 

21.

Hencsey Imréné

Molnár Dávid 3.o.

 

22.

Takács Gáborné

Hermán Zsolt 8.o.

24. Hencsey Imréné
Kalmár László Matematikaverseny Kovács Júlia 4.a   4.   Takács Gáborné
Kurucz Máté 4.b   9.   Takács Gáborné
Bercsényi H-Multimédia informatika verseny

Cseh Dóra 8. a

Horváth Gábor 8.a

  3.   Horváth Zoltán
Magyar tanulmányi verseny

Kovács Júlia 4.a

  Továbbjutott a megyei döntőre.   Dr. Bokkon Lászlóné
Szivárvány című újság levelezős versenye

Kovács Júlia 4.a

    Továbbjutott az országos döntőre. Kovácsné Gy. Beáta Dr. Bokkon Lászlóné
Mozaik Tanulmányi Verseny

Horváth Gábor 8. a

    15. Hencsey Imréné
Alapműveleti matematika verseny

Horváth Gábor 8. a

  3.   Hencsey Imréné
Bendegúz matematika verseny

Horváth Gábor 8. a

    5. Hencsey Imréné







Kenguru matematika verseny

 

 

 

 

 

 

 

 

Kardos Zsanett 2.

  3.   Nagy Sándorné

Rosner Gergő 2.

  4.   Kovácsné Gy. Beáta

Sodics Ádám 2.

  4.   Nagy Sándorné

Cseh Dóra 8.

  8.   Hencsey Imréné

Németh Csaba 6.

  11.   Hencsey Imréné

Molnár Dávid 3.

  15.   Takács Gáborné

Hermán Zsolt 8.

  15.   Hencsey Imréné

Kovács Júlia 4.

  17.   Takács Gáborné

Takács András Kolos 3.

  18.   Takács Gáborné

Várbíró András 8.

  20.   Hencsey Imréné
Megyei tanulmányi matematika verseny

Pintér Bence 4.a

  6.   Takács Gáborné

Kovács Júlia 4.a

  7.   Takács Gáborné
Tek-i-TOTÓ országos levelezős matematika verseny

Gyallai Martin 4.a

    arany fokozat Takács Gáborné

Serlegi Virág 4.a

    ezüst fokozat Takács Gáborné

Kovács Júlia 4.a

    bronz fokozat Takács Gáborné

 

Május 2017
H K Sze Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Június 2017
H K Sze Cs P Szo V
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Ma 2017. május 24., szerda, Eszter és Eliza napja van. Holnap Orbán napja lesz.