Pedagógusaink


 

 

 

tanító: ének, népművelés műveltségterület

tanító

tanító

  Név Beosztás/Megbizatás Végzettség Tanított 
tantárgyak
1. dr. Kovács Péterné

igazgató
országos tanügyigazgatási és matematika szakértő
minőségügyi tanácsadó

szakvizsgázott pedagógus: közoktatás-vezető,
könyvtár, matematika, számítástechnika szakos tanár

matematika
2. Szabó Márta
igazgatóhelyettes magyar, történelem, német szakos tanár német
3. Reichert Judit
igazgatóhelyettes

földrajz, történelem szakos tanár

tanító: angol műveltségterület

történelem
4. Agócs Andrea tanító napközis nevelő
5.
Balassáné Bogdán Krisztina
testnevelés szakos tanár
testnevelés
6. Bándly Tibor
tűzvédelmi felelős
földrajz, népművelő szakos tanár napközis nevelő
7. Baumgartner Dóra tanító napközis nevelő
8. dr. Bokkon Lászlóné
osztályfőnök

pedagógia mestertanár
tanító: orosz – könyvtár műveltségterület

tanító
9. Boncz Balázs

osztályfőnök

DÖK segítő tanár

szakvizsgázott pedagógus: 

közoktatás-vezető, 

biológia, földrajz, kémia, környezetvédelem szakos tanár

földrajz

kémia

természetismeret

biológia

etika

10. Császár Györgyné Közalkalmazotti Tanács tagja

könyvtár, magyar szakos tanár

könyvtáros tanár
11. Csiszár Csilla osztályfőnök

szakvizsgázott
pedagógus: fejlesztő
pedagógus
tanító: rajz műveltségterület

tanító
fejlesztő
pedagógus
12. Décsi Delinke
osztályfőnök

magyar, orosz, angol szakos tanár

angol

magyar

etika

13. Gerencsérné Nádas Tünde

osztályfőnök
szakszervezeti titkár

magyar, német, orosz szakos tanár

német
magyar
etika

14. Geröly Zsolt

Közalkalmazotti Tanács elnöke

matematika, testnevelés szakos tanár testnevelés
15. Gyetvay Gábor

 

 technika, számítástechnika szakos tanár

informatika

technika

16. Hedari Dóra  

szakvizsgázott pedagógus: fejlesztő pedagógus,

mentortanár
pedagógia mestertanár,
biológia, rajz szakos tanár

rajz
fejlesztő pedagógia
17. Horváth Zoltán munkaközösség vezető

szakvizsgázott pedagógus: közoktatás-vezető,

mentortanár
számítástechnika szakos tanár,
néptánc műveltségterület

informatika
néptánc

18. Imre András osztályfőnök
fizika, technika szakos tanár

fizika
technika

matematika

etika

19. Kovács Frigyesné osztályfőnök biológia, testnevelés szakos tanár

testnevelés
biológia

20. Kovácsné Gyöngyössy
Beáta

osztályfőnök

beiskolázási felelős

tanító: ének műveltségterület tanító
21.
Lőrincz Zsanett Eszter


tanító: matematika, vizuális nevelés műveltségterület
napközis nevelő
22. Molnár Virág

osztályfőnök

munkaközösség vezető,

közművelődési felelős

mestertanár,
magyar, ének szakos tanár

magyar 
ének
etika

23. Móroczné Bölcskei Györgyi

osztályfőnök

munkaközösségi vezető

ifjúságvédelmi felelős

szakvizsgázott pedagógus: szakvezető
magyar, ének, olasz szakos tanár

magyar
ének
etika

24. Nagy Sándorné   tanító: orosz, pedagógia műveltségterület, orosz szakos tanár, néptánc pedagógus

tanító
néptánc
napközis nevelő

25. Németh Heléna osztályfőnök  tanító: rajz, angol műveltségterület tanító
26.  dr. Némethné Jankó Szabó
Klára

osztályfőnök

Közalkalmazotti Tanács tagja

tanító: rajz, könyvtár műveltségterület tanító
27. Rajos Adrienn


német szakos tanár  német
28.
Rosnerné Szabó Andrea
matematika, kémia szakos tanár
matematika
29. Szabóné Orbán Henrietta Mária

tanító: matematika műveltségterület

napközis nevelő
30. dr. Szalai Péterné   tanító: testnevelés, népművelés műveltségterület napközis nevelő
31.
Szalay Veronika

tanító: angol, informatika műveltségterület, pedagógia mestertanár

angol

napközis nevelő

32. Szatmáriné Scheer
Anna

munkaközösség vezető

szakvizsgázott pedagógus: egészségfejlesztő - mentálhigiéné szakos tanár, biológia, mezőgazdasági ismeretek szakos tanár biológia természetismeret
33. Szekér Szabolcs

osztályfőnök 

történelem német szakos tanár

német
történelem

34. Széll-Nagy Ágota

 

tanító: informatika műveltségterület

napközis nevelő
35. Takács Gáborné

osztályfőnök

mérési felelős

tanító: ének, népművelés műveltségterület

tanító
36. Tolvaj Andrea

osztályfőnök

tanító

tanító
37. Török Richárd

 

testnevelés, számítástechnika szakos tanár testnevelés
38. Varga - Galambos Mónika

 

tanító: vizuális nevelés és néptánc műveltségterület napközis nevelő

 


 

December 2017
H K Sze Cs P Szo V
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Január 2018
H K Sze Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Ma 2017. december 11., hétfő, Árpád és Árpádina napja van. Holnap Gabriella napja lesz.