Pedagógusaink


 

 

 

  Név Beosztás/Megbizatás Végzettség Tanított 
tantárgyak
1. dr. Kovács Péterné

igazgató
országos tanügyigazgatási és matematika szakértő
minőségügyi tanácsadó

szakvizsgázott pedagógus: közoktatás-vezető,
könyvtár, matematika, számítástechnika szakos tanár

matematika
2. Szabó Márta
igazgatóhelyettes magyar, történelem, német szakos tanár német
3. Reichert Judit
igazgatóhelyettes

földrajz, történelem szakos tanár

tanító: angol műveltségterület

tanító
4. Agócs Andrea tanító napközis nevelő
5. Bándly Tibor
tűzvédelmi felelős
földrajz, népművelő szakos tanár napközis nevelő
6.
Baumgartner Dóra

tanító
napközis nevelő
7. dr. Bokkon Lászlóné
osztályfőnök

pedagógia mestertanár
tanító: orosz – könyvtár műveltségterület

tanító
8. Boncz Balázs

osztályfőnök

DÖK segítő tanár

szakvizsgázott pedagógus: 

közoktatás-vezető, 

biológia, földrajz, kémia, környezetvédelem szakos tanár

földrajz

kémia

természetismeret

erkölcstan

9. Császár Györgyné Közalkalmazotti Tanács tagja

könyvtár, magyar szakos tanár

könyvtáros tanár
10. Csiszár Csilla osztályfőnök

szakvizsgázott
pedagógus: fejlesztő
pedagógus
tanító: rajz műveltségterület

tanító
fejlesztő
pedagógus
11.
Dancsezc Péterné

matematika, fizika szakos tanár

napközis nevelő
12. Décsi Delinke
osztályfőnök

magyar, orosz, angol szakos tanár

angol
13. Gerencsérné Nádas Tünde

osztályfőnök
szakszervezeti titkár

magyar, német, orosz szakos tanár

német
magyar
erkölcstan

14. Geröly Zsolt

Közalkalmazotti Tanács elnöke

matematika, testnevelés szakos tanár testnevelés
15. Hedari Dóra  

szakvizsgázott pedagógus: fejlesztő pedagógus,

mentortanár
pedagógia mestertanár,
biológia, rajz szakos tanár

rajz
médiaismeret
fejlesztő pedagógia
16. Hencsey Imréné munkavédelmi felelős

technika,

matematika, számítástechnika szakos tanár

matematika
17. Horváth Zoltán munkaközösség vezető

szakvizsgázott pedagógus: közoktatás-vezető,

mentortanár
számítástechnika szakos tanár,
néptánc műveltségterület

informatika
néptánc

18. Imre András osztályfőnök
fizika, technika szakos tanár

fizika
technika

19. Imre Róbertné   magyar történelem szakos tanár

történelem

 

20. Imrei Katalin   matematika, testnevelés szakos tanár

testnevelés
matematika

21. Kovács Frigyesné osztályfőnök biológia, testnevelés szakos tanár

testnevelés
biológia

22. Kovácsné Gyöngyössy
Beáta

osztályfőnök

beiskolázási felelős

tanító: ének műveltségterület tanító
23. Molnár Virág

osztályfőnök

munkaközösség vezető,

közművelődési felelős

mestertanár,
magyar, ének szakos tanár

magyar 
ének
erkölcstan

24. Móroczné Bölcskei Györgyi

osztályfőnök

munkaközösségi vezető

ifjúságvédelmi felelős

szakvizsgázott pedagógus: szakvezető
magyar, ének, olasz szakos tanár

magyar
ének
erkölcstan

25. Nagy Sándorné   tanító: orosz, pedagógia műveltségterület, orosz szakos tanár, néptánc pedagógus

tanító
néptánc
napközis nevelő

26. Németh Heléna osztályfőnök  tanító: rajz, angol műveltségterület tanító
27.  dr. Némethné Jankó Szabó
Klára

osztályfőnök

Közalkalmazotti Tanács tagja

tanító: rajz, könyvtár műveltségterület tanító
28. Rajos Adrienn


német szakos tanár  német
29. Sági Károlyné osztályfőnök tanító: testnevelés, pedagógia műveltségterület tanító
30. Gyetvay Gábor


 technika, számítástechnika szakos tanár

informatika
31.
Szabóné Orbán Henrietta Mária

tanító: matematika műveltségterület

napközis nevelő
32. dr. Szalai Péterné   tanító: testnevelés, népművelés műveltségterület napközis nevelő
33. Szatmáriné Scheer
Anna

munkaközösség vezető

szakvizsgázott pedagógus: egészségfejlesztő - mentálhigiéné szakos tanár, biológia, mezőgazdasági ismeretek szakos tanár biológia természetismeret
34. Szekér Szabolcs

osztályfőnök 

történelem német szakos tanár

német
történelem
hon- és népismeret

35.

Takács Gáborné


osztályfőnök

mérési felelős

 

tanító: ének, népművelés műveltségterület tanító
36. Széll-Nagy Ágota

 

tanító: informatika műveltségterület

napközis nevelő
37. Török Richárd

 

testnevelés, számítástechnika szakos tanár testnevelés
38. Varga - Galambos Mónika

 

tanító: vizuális nevelés és néptánc műveltségterület napközis csoportvezető

 


 

Augusztus 2017
H K Sze Cs P Szo V
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Szeptember 2017
H K Sze Cs P Szo V
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Ma 2017. augusztus 24., csütörtök, Bertalan napja van. Holnap Lajos és Patrícia napja lesz.