Kulturális versenyeken elért kiemelkedő eredményeink 2015/2016.



A verseny neve

Résztvevő tanuló (osztály)

Elért eredmény:

Felkészítő

VÁROSI

MEGYEI

ORSZÁGOS

Testvérmúzsák

Pajor Petra 2.b

 

díjazott

 

Dr. Szalai Péterné

Szuperinfó „Mikulás” rajzpályázat

Pejkó Alexandra 3.a

Varga Kata 4.a

Alföldi Anna 4.a

 

díjazottak

 

Dr. Szalai Péterné

Szuperinfó „Az én álomotthonom” rajzpályázat

3.a: Szétag Korina, Laurenczi Martina

2.b: Kurcz Liliána

 

1.

2.

különdíj

 

Dr. Szalai Péterné

Közlekedj biztonságosan rajzpályázat

Varga Botond 3.a

 

díjazott

 

Dr. Szalai Péterné

„ Mit láttam az erdőn?” Erdészeti Zrt. rajzpályázata

Németh Liliána 2.b

 

díjazott

 

Dr. Szalai Péterné

„Az én családom” rajzpályázat

Varga Kata 4.a

 

díjazott

 

Dr. Szalai Péterné

Hatosfogat művészeti fesztivál

Gróf Nikoletta 8.a

arany minősítés

 

 

Molnár Virág

Hatosfogat művészeti fesztivál

Kóbor Dorka, Török Alexandra 7.a

arany minősítés

 

 

Hedari Dóra

Agora művészeti fesztivál

Szovák Kitti Mónika 6.b

különdíjas

 

 

Molnár Virág

Agora művészeti fesztivál

Csapat 5.b:

Gőcze Alaxandra, Horváth Bettina, Horváth Vivien, Huszti Titusz, Pethő Gergő, Sipos Vanessza, Szabó Panna

különdíjas

 

 

Varga-Galambos Mónika

Gazdag Erzsi vers – és mesemondó verseny

Bodnár Anna Boglárka 2.b

különdíjas

 

 

Kovácsné Gy. Beáta

Gyermekszemmel 2016 rajzoló verseny

Németh Liliána 2.b

különdíjas

 

 

Dr. Szalai Péterné



Kulturális versenyeken elért kiemelkedő eredményeink 2014/2015.


Verseny

Tanuló

Helyezés

Felkészítő

Delphi

„Hogyan védem a természetet?”

Kiss Fanni 3.b

megyei 1.

Dr. Szalai Péterné

Nyugat.hu rajzpályázata

Gárber Zsombor 3. b

megyei 1. díj

Dr. Szalai Péterné

Dolgos Petra 3.b

megyei 2. díj

Mesterségem címere c. pályázat

Kovács Júlia 7.a

megyei 1. díj

Hedari Dóra

Farkas Hanna Kata 5.b

megyei különdíj

Kovács Dániel 5.b

kiállított

Dénes Gréta 6.a

Erdészeti Zrt.

„Mit láttam az erdőn?”

Vidos Evelin 3.b

Németh Vivien 3.b

Lakatos Lizett 4.b

megyei 4.

kiállított

kiállított

Dr. Szalai Péterné

Hatosfogat művészeti fesztivál

Gróf Nikoletta 7.a

Kiss Fanni 3.b

Kovács Dániel 5.b

ezüst minősítés

bronz minősítés

bronz minősítés

Molnár Virág Hedari Dóra

Berzsenyi Dániel Könyvtár „Könyvhódító” c. versenye

csapat:

Kovács Júlia

Németh Kata

Gróf Nikoletta 7.a

megyei különdíj

Császár Györgyné

„Óperenciás tengeren túl…” Gyermekek Háza meseillusztrációs pályázata

Dolgos Petra 3.b

megyei díjazott

Dr. Szalai Péterné

Kiss Fanni 3.b

kiállított

Gárber Zsombor 3. b

Hetedhét határban c. pályázat

Kiss Fanni 3. b

megyei különdíj

Gyermekszemmel 2015

Kiss Ramóna 1.a

megyei különdíj

Benedek Elek mesemondó verseny

Kurucz Viktor 4.b

városi 1. helyezett

Dr. Bokkon Lászlóné

Váci Mihály szavaló-verseny

Kurucz Máté 7.b

városi különdíj

Móroczné Bölcskei Györgyi

Itt a farsang áll a báll c. pályázat

Gárber Zsombor 3. b

városi díjazott

Dr. Szalai Péterné

 

A verseny neve

Résztvevő tanuló (osztály)

Elért eredmény:

Felkészítő

VÁROSI

MEGYEI

ORSZÁGOS

Testvérmúzsák

Pajor Petra 2.b

 

díjazott

 

Dr. Szalai Péterné

Szuperinfó „Mikulás” rajzpályázat

Pejkó Alexandra 3.a

Varga Kata 4.a

Alföldi Anna 4.a

 

díjazottak

 

Dr. Szalai Péterné

Szuperinfó „Az én álomotthonom” rajzpályázat

3.a: Szétag Korina, Laurenczi Martina

2.b: Kurcz Liliána

 

1.

2.

különdíj

 

Dr. Szalai Péterné

Közlekedj biztonságosan rajzpályázat

Varga Botond 3.a

 

díjazott

 

Dr. Szalai Péterné

„ Mit láttam az erdőn?” Erdészeti Zrt. rajzpályázata

Németh Liliána 2.b

 

díjazott

 

Dr. Szalai Péterné

„Az én családom” rajzpályázat

Varga Kata 4.a

 

díjazott

 

Dr. Szalai Péterné

Hatosfogat művészeti fesztivál

Gróf Nikoletta 8.a

arany minősítés

 

 

Molnár Virág

Hatosfogat művészeti fesztivál

Kóbor Dorka, Török Alexandra 7.a

arany minősítés

 

 

Hedari Dóra

Agora művészeti fesztivál

Szovák Kitti Mónika 6.b

különdíjas

 

 

Molnár Virág

Agora művészeti fesztivál

Csapat 5.b:

Gőcze Alaxandra, Horváth Bettina, Horváth Vivien, Huszti Titusz, Pethő Gergő, Sipos Vanessza, Szabó Panna

különdíjas

 

 

Varga-Galambos Mónika

Gazdag Erzsi vers – és mesemondó verseny

Bodnár Anna Boglárka 2.b

különdíjas

 

 

Kovácsné Gy. Beáta

Gyermekszemmel 2016 rajzoló verseny

Németh Liliána 2.b

különdíjas

 

 

Dr. Szalai Péterné

December 2017
H K Sze Cs P Szo V
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Január 2018
H K Sze Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Ma 2017. december 11., hétfő, Árpád és Árpádina napja van. Holnap Gabriella napja lesz.