DIÁKOLIMPIA eredmények: 2016-2017

 

 

 

A verseny neve

Résztvevő tanuló/osztálya

EREDMÉNY

Felkészítő

V

Á

R

O

S

I

M

E

G

Y

E

I

R

E

G

I

O

N

Á

L

I

S

O

R

S

Z

Á

G

O

S

N

E

M

Z

E

T

K

Ö

Z

I

Atlétika kislabda III.kcs.

Szentgyörgyvári Lia 6.b

1.

2.

3.

Kovács Frigyesné

Játékos Sportverseny

I-II.kcs lány-fiú

Balogh Lara 2.b
Barók István 4.a
Bõsze Olívia 3.a
Fábián Napsugár 4.b
Fülöp Levente 4.b
Kleinhappl Daniel 3.b
Kovács Viktória 3.b

Laczó Lilla 3.b
Laczó Zoltán Géza 4.b
Majtényi Petra 3.a

Márovics Cintia 4.a
Örkényi Livia 2.a
Ruszkay Ákos 3.a
Sodics Tamás 2.b

Surugiu Roxána 3.a
Szabó Boglárka 2.b
Tóth Dániel 3.b
Werderics Roland 3.a
Wilhelm Botond 2.a

1.

1.

2.

5.

 

Török Richárd

Imrei Kata

Atlétika többpróba csapat III.kcs.lány

Lakatos Lizett 6.b
Baranyai Lara 6.b
Szentgyörgyvári Lia 6.b
Balikó Kitti 6.b

Horváth Bernadett 6.b

Szabó Panna 6.b
Nagy Vanessza 6.a
Standi Laura 6.a

1.

1.

6.

Kovács Frigyesné

Atlétika 4x600m

lány IV.kcs.

Sámson Petra 7. a
Jánosi Laura 6. a
Pulay Evelin 7. a
Szatmári Dorina 7. a

1.

1.

10.

Kovács Frigyesné

Atlétika 4x100m

lány III.kcs.

Szabó Panna 6.b

Lakatos Lizett 6.b

Baranyai Lara 6.b

Szentgyörgyvári Lia 6.b

2.

1.

11.

Kovács Frigyesné

Atlétika 60m.

III.kcs.

Szijj Milán 6.b

1.

13.

Geröly Zsolt

Atlétika többpróba csapat III.kcs.fiú

Szijj Milán 6.b
Sodics Ádám 7.a

Vágner Erik 6.b
Frák Marcell 5.b
Berta Bálint 6.a
Mészáros Martin 6.a

1.

1.

14.

Geröly Zsolt

Atlétika 4x100m

fiú III. kcs.

Mészáros Martin 6.a

Szijj Milán 6.b

Sodics Ádám 7.a

Vágner Erik 6.b

Frák Marcell 5.b

1.

15.

Geröly Zsolt

Atlétika 4x100m

lány IV.kcs.

Molnér Nikolett 7.a

Török Alexandra 8.a
Horváth Rebeka 7. b
Kóbor Dorka 8. a

1.

1.

15.

Kovács Frigyesné

Atlétika többpróba egyéni III.kcs.lány

Lakatos Lizett 6.b

1.

1.

19.

Kovács Frigyesné

Atlétika 1500m.

IV.kcs.

Vidos Korina 8.a

1.

1.

24.

Kovács Frigyesné

Atlétika kislabda III.kcs.

Lakatos Lizett 6.b

2.

4.

13.

Kovács Frigyesné

Atlétika többpróba egyéni III.kcs.lány

Szentgyörgyvári Lia 6.b

3.

4.

17.

Kovács Frigyesné

Kispályás floorball

II.kcs.leány

Fábián Napsugár 4.b
Kovács Viktória 3.b
Majtényi Petra 3.a
Pálházai Ramóna 4.b
Surugiu Roxána 3.a

1.

1.

4.

 

Imrei Kata

Török Richárd

Kispályás floorball

II.kcs.fiú

Barók István 4.a
Farkas László 4.b
Fülöp Levente 4.b
Laczó Zoltán 4.b
Szakács Dávid 4.b

1.

1.

7.

 

Imrei Kata

Török Richárd

Atlétika-mezei futás

III.kcs.fiú

Berta Bálint 6.a

Sodics Ádám 7.a

Frák Marcell 5.b

Szekeres Dávid 6.a

Naisz Norbert 5.b

Bráder Bence 5.b

4.

 

 

2.

32.

 

Geröly Zsolt

Labdarúgás

IV.kcs.lány

Eberhardt Boglárka 7.a

Farkas Hanna 7.b

Ferenczy Nóra 8.b

Gyallai Virág 7.a

Jánosi Laura 6.a

Sámson Petra 7.a

Szatmári Dorina 7.a

Török Alexandra 8.a

Huszti Nilla 5.b

1.

2.

Kovács Frigyesné

Atlétika-mezei futás

IV.kcs.lány

Vidos Korina 8.a

Jánosi Laura 6.a

Sámson Petra 7.a

Pulay Evelin 7.b

Gyallai Virág 7.a

1.

2.

Kovács Frigyesné

Futsal-teremlabdarúgás

IV.kcs.fiú

Séfer Márk 8.b

V.Bartha Dávid 8.b

Krancz Dávid 8.b

Doncsecz Levente 7.b

Palkó Bálint 7.b

Rosner Gergő 7.b

Kovács Dániel 7.b

Horváth Norbert 7.b

Somogyi Dániel 7.b

2.

2.

Geröly Zsolt

Török Richárd

Kézilabda

III.kcs.lány

Baranyai Lara 6.b

Balikó Kitti 6.b

Farkas Hanna 7.b

Lakatos Lizett 6.b

Nagy Nikolett 5.a

Sefcsik Nóra 5.b

Nagy Vanessza 6.a

Alföldi Anna 5.b

Bolfán Jázmin 6.a

Szabó Panna 6.b

2.

2.

Kovács Frigyesné

Atlétika többpróba egyéni III.kcs.lány

Baranyai Lara 6.b

2.

3.

29.

Kovács Frigyesné

Atlétika többpróba egyéni III.kcs.fiú

Szijj Milán 6.b

1.

3.

39.

Geröly Zsolt

Atlétika többpróba egyéni III.kcs.lány

Nagy Vanessza 6.a

5.

Kovács Frigyesné

Atlétika 60m.

III.kcs.

Vágner Erik 6.b

1.

2.

Geröly Zsolt

Atlétika távolugrás III.kcs.

Balikó Kitti 6.b

1.

2.

Kovács Frigyesné

Atlétika kislabda III.kcs.

Sodics Ádám 7.a

3.

2.

Geröly Zsolt

Atlétika kislabda III.kcs.

Farkas Hanna 7.b

3.

5.

Kovács Frigyesné

Atlétika többpróba egyéni III.kcs.fiú

Sodics Ádám 7.a

1.

7.

62.

Geröly Zsolt

Atlétika többpróba csapat II.kcs.fiú

Barók István 4.a

Karsai Ádám 5.b
Fülöp Levente 4.b

Pálházai Márk 4.b
Laczó Zoltán 4.b

Werderics Roland 3.a
Szakács Dávid 4.b
Varga Botond 4.a

3.

3.

 

Imrei Kata

Atlétika-mezei futás

IV.kcs.fiú

Rosner Gergő 7.b

Séfer Márk 8.b

Doncsecz Levente 7.b

Krancz Dávid 8.b

Kovács Dániel 7.b

3.

 

Geröly Zsolt

Atlétika-mezei futás

III.kcs.lány

Lakatos Lizett 6.b

Baranyai Lara 6.b

Vidos Evelin 5.b

Sárközi Fanni 5.a

Bráder Bence 5.b

1.

6.

 

Kovács Frigyesné

Labdarúgás

IV.kcs. fiú

Krancz Dávid 8.b

Németh Krisztián 8.b

Szabó Kristóf 8.a

Csóka Marcell 8.a

Simon Barnabás 7.a

Takáts András 8.b

Sodics Ádám 7.a

1.

4.

 

Geröly Zsolt

Atlétika többpróba csapat IV.kcs.fiú

Krancz Dávid 8.b

Séfer Márk  8.b
Doncsecz Levente 7.b
Rosner Gergő 7.b
Csóka Márk 8.b

Kovács Dániel 7.b
Palkó Bálint 7.b
Pungor Máté 7.b

2

4.

 

Geröly Zsolt

Atlétika többpróba egyéni III.kcs.fiú

Vágner Erik 6.b

2.

8.

56.

 

Geröly Zsolt

Atlétika 600m.

III.kcs.

Ligeti Krisztián Bence 6.a

6.

 

Geröly Zsolt

Atlétika többpróba egyéni III.kcs.lány

Balikó Kitti 6.b

4.

8.

56.

 

Kovács Frigyesné

Atlétika többpróba csapat I.kcs.fiú

Ruszkay Ákos 3.a

Kleinhappel Dániel 3.b

Sodics Tamás 2.b

Pajor Patrik 2.b

Horváth László 2.b

Horváth Ádám 2.a

Gárber Balázs 2.a

Naisz Ádám 1.a

1.

 

 

Török Richárd

Atlétika többpróba egyéni I.kcs.fiú

Ruszkay Ákos 3.a

1.

 

 

Török Richárd

Atlétika távolugrás IV.kcs.

Krancz Dávid 8.b

1.

 

 

Geröly Zsolt

Atlétika többpróba egyéni I.kcs.fiú

Sodics Tamás 2.b

5.

 

 

Török Richárd

Atlétika távolugrás III.kcs.

Horváth Bettina 6.b

2.

 

 

Kovács Frigyesné

Atlétika súlylökés IV.kcs.

Horváth Rebeka 7.b

2.

 

 

Kovács Frigyesné

Atlétika kislabda IV.kcs.

Horváth Rebeka 7.b

2.

 

 

Atlétika súlylökés IV.kcs.

Horváth Norbert 7.b

4.

 

 

Geröly Zsolt

Atlétika többpróba csapat I.kcs.lány

Bősze Olívia 3.a

Laczó Lilla 3.b

Meggyes Dorina 2.b

Szabó Jázmin 2.b

Szabó Bogi 2.b

Ferenczi Hanna 2.b

Örkényi Lívia 2.a

4.

 

 

Török Richárd

Atlétika súlylökés IV.kcs.

Kovács Dániel 7.b

6.

 

 

Geröly Zsolt

Atlétika távolugrás III.kcs.

Szentgyörgyvári Lia 6.b

3.

 

 

Kovács Frigyesné

Atlétika távolugrás III.kcs.

Nagy Vanessza 6.a

4.

 

 

Kovács Frigyesné

Atlétika kislabda III.kcs.

Balikó Kitti 6.b

4.

 

 

Kovács Frigyesné

Atlétika távolugrás III.kcs.

Bolfán Jázmin 6.a

5.

 

 

Kovács Frigyesné

Atlétika távolugrás III.kcs.

Lakatos Lizett 6.b

6.

 

 

Kovács Frigyesné

Atlétika kislabda III.kcs.

Horváth Adrienn 6.a

5.

 

 

Kovács Frigyesné

Atlétika kislabda III.kcs.

Horváth Bettina 6.b

6.

 

 

Kovács Frigyesné

Atlétika kislabda IV.kcs.

Palkó Bálint 7.b

5.

 

 

Geröly Zsolt

Atlétika többpróba egyéni I.kcs.lány

Bősze Olívia 3.a

4.

 

 

Török Richárd

Atlétika kislabda III.kcs.

Berta Bálint 6.a

5.

 

 

Geröly Zsolt

Atlétika többpróba egyéni III.kcs.lány

Nagy Vanessza 6.a

5.

 

 

Kovács Frigyesné

Atlétika kislabda IV.kcs.

Kovács Dániel 7.b

6.

 

 

Geröly Zsolt

Atlétika többpróba egyéni III.kcs.lány

Horváth Bernadatt 6.b

6.

 

 

Kovács Frigyesné



 



DIÁKOLIMPIA eredmények: 2015-2016

 

 

A verseny neve

Résztvevő tanuló/osztálya

EREDMÉNY

Felkészítő

V

Á

R

O

S

I

M

E

G

Y

E

I

R

E

G

I

O

N

Á

L

I

S

O

R

S

Z

Á

G

O

S

N

E

M

Z

E

T

K

Ö

Z

I

Atlétika,mezei futás

III.kcs.lány

Sámson Petra 6.a

Szatmári Dorina 6.a

Jánosi Laura 5.a

Gyallai Virág 6.a

Pulai Evelin 6.b

2.

1.

10.

 

Kovács Frigyesné

Labdarúgás

III.kcs.fiú

Doncsecz Levente 6.b

Rosner Gergő 6.b

Palkó Bálint 6.b

Horváth Norbert 6.b

Kovács Dániel 6.b

Somogyi Dániel 6.b

Eberhardt Ádám 6.a

Horváth Patrik 6.a

Sodics Ádám 6.a

Berta Bálint 5.a

Kiricsi Dávid 5.b

Szijj Milán 5.b

Frák Marcell 4.b

1.

1.

8.

 

Geröly Zsolt

Török Richárd

Atlétika, többpróba csapat

III.kcs.lány

Balikó Kitti 5.b

Szentgyörgyvári Lia5.b

Sámson Petra 6. a

Szatmári Dorina 6. a

Nagy Vanessza 5. a

Lakatos Lizett 5. b

Baranyai Lara 5.b

Horváth Bernadett 5.b

Szabó Panna 5.b

Bolfán Jázmin 5.a

1.

1.

22.

 

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni 1500m.

IV.kcs.lány

Vidos Korina 7.a

1.

1.

21.

 

Kovács Frigyesné

Atlétika,mezei futás

III.kcs. fiú

Rosner Gergő 6.b

1.

1.

106.

 

Geröly Zsolt

Atlétika,mezei futás

IV.kcs.lány

Vidos Korina 7.a

1.

2.

32.

 

Kovács Frigyesné

Atlétika,mezei futás

III.kcs.lány

Sámson Petra 6.a

2.

3.

51.

 

Kovács Frigyesné

Atlétika,mezei futás

III.kcs.fiú

Doncsecz Levente 6.b

2.

4.

122.

 

Geröly Zsolt

Atlétika,mezei futás

III.kcs.lány

Szatmári Dorina 6.a

6.

5.

99.

 

Kovács Frigyesné

Játékos Sportverseny

Bráder Bence 4.b

Frák Marcell 4.b

Naisz Norbert 4.b

Sárközi Fanni 8.a

Standi Laura 5.a

Vidos Evelin 4.b

Barók István 3.a

Fülöp Levente 3.b

Laczó Zoltán 3.b

Márovics Cintia 3.a

Szatmári Boglárka3.b

Szétag Korina 3.a

Ruszkay Ákos 2.a

Tóth Dániel 2.b

Werderits Roland 2.a

Kovács Viktória 2.b

Majtényi Petra 2.a

Surugiu Roxána 2.a

2.

2.

3.

 

Imrei Kata,

Török Richárd

Atlétika, többpróba csapat

IV.kcs.lány

Grünwald Júlia 8.a

Vidos Korina 7.a

Németh Fanni 8.a

Németh Kata 8.a

Bozzai Zsófia 8.b

Kovács Eszter 8.b

2.

2.

 

Imrei Kata

Kosárlabda-B33

Bozzai Zsófia 8.b

Kovács Eszter 8.b

Németh Fanni 8.a

Joó Katica 8.a

3.

3.

8.

 

Imrei Kata

Atlétika III.kcs.lány 4x100m.

Pulay Evelin             6. B

Horváth Rebeka    6. B

Lakatos Lizett           5. B Szabó Panna           5.B

1.

1.

30.

 

Kovács Frigyesné

Floorball-kispályás

IV.kcs.lány

Bozzai Zsófia 8.b

Kovács Eszter 8.b

Kovács Júlia 8.a

Németh Fanni 8.a

1.

2.

5.

 

Imrei Kata

Atlétika egyéni IV.kcs lány

súlylökés

Kovács Eszter 8.b

1.

2.

 

Imrei Kata

Atlétika egyéni III.kcs. lány

600 m.

Jánosi Laura 5.a

2.

2.

 

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni III.kcs. lány

600 m.

Szatmári Dorina 6.a

1.

4.

 

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni III.kcs lány

60 m.

Szabó Panna 5.b

2.

 

Kovács Frigyesné

Atlétika,mezei futás

IV.kcs.lány

Németh Kata 8.a

5.

 

 

Imrei Kata

Atlétika, többpróba csapat

III.kcs.fiú

Kovács Dániel 6. b

Palkó Bálint   6. b

Rosner Gergő 6. b

Horváth Norbert 6. b

Doncsecz Levente 6. b  

Sodics Ádám 6.a

2.

3.

 

Geröly Zsolt

Atlétika,mezei futás

III.kcs. fiú

Rosner Gergő 6.b

Doncsecz Levente 6.b

Kovács Dániel 6.b

Palkó Bálint 6.b

Sodics Ádám 6.a

Horváth Norbert 6.b

Berta Bálint 5.a

1.

5.

 

Geröly Zsolt

Atlétika mezei futás

IV.kcs.lány

Vidos Korina 7.a

Németh Kata 8.a

Kovács Eszter 8.b

Kovács Júlia 8.a

Serlegi Virág 8.a

1.

5.

 

Imrei Kata,

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni III.kcs.lány

távolugrás

Nagy Vanessza 5.a

2.

4.

 

Kovács Frigyesné

Atlétika,mezei futás

IV.kcs. fiú

Séfer Márk 7.b

Csercsics Adrián 8.a

Gyallai Martin 8.a

Kovács Dániel 8.a

Csóka Márk 7.b

Krancz Dávid 7.b

2.

10.

 

Geröly Zsolt

Atlétika mezei futás

I.kcs.lány

Kovács Viktória 2.b

Majtényi Petra 2.a

Surugiu Roxána 2.a

Homovics Boglárka 3.b

Darvas Lara 2.a

1.

 

 

Török Richárd

Atlétika mezei futás

II.kcs.fiú

Frák Marcell 4.b

Bráder Bence 4.b

Horváth Ákos 4.b

Naisz Norbert 4.b

Fülöp Levente 3.b

3.

7.

 

Geröly Zsolt

Imrei Kata

Atlétika, többpróba

egyéni

IV.kcs.lány

Kovács Eszter 8.b

4.

4.

 

Imrei Kata

Atlétika, többpróba

egyéni

IV.kcs.lány

Bozzai Zsófia 8.b

6.

6.

 

Imrei Kata

Úszás, IV.kcs fiú

„B”kategória

100. hát

Pintér Bence 8.b

6.

6.

 

 

 

Geröly Zsolt

Szummer Tamás

Úszás, III.kcs lány „B”kategória

50m. mell

Szép Bianka 6.a

7.

7.

 

Kovács Frigyesné

Szummer Tamás

Atlétika egyéni III.kcs. lány

távolugrás

Sámson Petra 6.a

5.

 

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni III.kcs.lány

távolugrás

Szabó Panna 5.b

6.

 

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni III.kcs.fiú

600 m.

Rosner Gergő 6.b

5.

 

Geröly Zsolt

Atlétika egyéni III.kcs. fiú

kislabdahajítás

Horváth Norbert 6.b

6.

 

Geröly Zsolt

Atlétika egyéni IV.kcs.lány

kislabdahajítás

Németh Fanni 8.a

6.

 

Imrei Kata

Atlétika egyéni IV.kcs. fiú

távolugrás

Krancz Dávid 7.b

5.

6.

 

Geröly Zsolt

Atlétika egyéni IV.kcs. fiú

kislabdahajítás

Krancz Dávid 7.b

2.

 

Geröly Zsolt

Atlétika mezei futás

II.kcs.fiú

Frák Marcell 4.b

2.

8.

 

Geröly Zsolt

Atlétika mezei futás

II.kcs.lány

Vidos Evelin 4.b

3.

11.

 

Geröly Zsolt

Kézilabda III.kcs.

lány

Farkas Hanna 6.b

Horváth Rebeka 6.b

Varga Szimonetta 6.b

Lakatos Lizett 5.b

Szentgyörgyvári Lia 5.b

Baranyai Lara 5.b

Sefcsik Nóra 4.b

Huszti Nilla 4.b

Sárközi Fanni 4.a

3.

 

 

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni III.kcs.lány

60 m.

Horváth Rebeka 6.b

3.

 

 

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni III.kcs.lány

kislabdahajítás

Farkas Hanna 6.b

3.

 

 

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni III.kcs.lány

kislabdahajítás

Lakatos Lizett 5.b

4.

 

 

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni III.kcs.lány

kislabdahajítás

Szentgyörgyvári Lia 5.b

5.

 

 

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni III.kcs.lány

60 m.

Pulay Evelin 6.b

5.

 

 

Kovács Frigyesné

Atlétika, többpróba csapat

I.kcs.lány

Kovács Viktória 2.b

Bognár Boglárka 2.b

Majtényi Petra 2.a

Surugiu Roxána 2.a

Bősze Olívia 2.a

Kovács Julianna 2.b

2.

 

 

Török Richárd

Atlétika, többpróba

egyéni

I.kcs.lány

Kovács Viktória 2.b

3.

 

 

Török Richárd

Atlétika, többpróba csapat

IV.kcs.fiú

Krantz Dávid 7.b

Gyallai Martin 8.a

Csóka Márk 7.b

Csercsics Adrián 8.a

Séfer Márk 7.b

Horváth Barnabás 7.b

4.

 

 

Geröly Zsolt

Atlétika, mezei futás

II.kcs.lány

Vidos Evelin 4.b

Sárközi Fanni 4.a

Sefcsik Nóra 4.b

Pálházai Ramóna 3.b

Szétag Korina 3.a

4.

 

 

Geröly Zsolt

Imrei Kata

Atlétika mezei futás

I.kcs.fiú

Ruszkay Ákos 2.a

Werderics Roland 2.a

Roznár Patrik 2.b

Tóth Dániel 2.b

Sefcsik László 2.b

Kiss Kornél Máté 2.b

4.

 

 

Török Richárd

Atlétika, többpróba

egyéni

II.kcs.fiú

Frák Marcell 4.b

4.

 

 

Geröly Zsolt

Atlétika, többpróba csapat

I.kcs.fiú

Farkas László 3.b

Tóth Dániel.2.b

Werderics Roland 2.a

Roznár Patrik 2.b

Kiss Kornél Máté 2.b

Takács Norman 2.b

5.

 

 

Török Richárd

Atlétika, többpróba csapat

II.kcs.fiú

Frák Marcell 4.b

Bráder Bence 4.b

Kovács József 4.a

Majtényi Zsolt 4.a

Laczó Zoltán 3.b

Szakács Dávid 3.b

6.

 

 

Geröly Zsolt

Imrei Kata

Atlétika, többpróba csapat

II.kcs.lány

Sárközi Fanni 4.a

Vidos Evelin 4.b

Sefcsik Nóra 4.b

Huszti Nilla 4.b

Márovics Cintia 3.a

Pungor Veronika 4.b

6.

 

 

Geröly Zsolt

Imrei Kata

Atlétika, többpróba

egyéni

I.kcs.lány

Bognár Boglárka 2.b

6.

 

 

Török Richárd

 

 

Szakszövetségi rendezésű Diákolimpiák


Ökölvívás országos döntő

IV. korcsoport női serdülő 40 kg

1. Vidos Korina 7. a

Rövidpályás gyorskorcsolya országos döntő

I.korcsoport fiú váltó

2. Sodics Tamás 1.b

III.korcsoport fiú 444 méter

4. Sodics Ádám 6.a



DIÁKOLIMPIA eredmények: 2014-2015


A verseny neve

Résztvevő tanuló/osztálya

EREDMÉNY

Felkészítő

V

Á

R

O

S

I

M

E

G

Y

E

I

R

E

G

I

O

N

Á

L

I

S

O

R

S

Z

Á

G

O

S

N

E

M

Z

E

T

K

Ö

Z

I

Ügyességi és váltó csapatbajnokság

Súlylökés – Lány

Szigeti Evelin 8.b

Szabó Anett 8.b

Takáts Hanna Kincső 8.b

Németh Fanni 7.b

Takáts Tünde Csenge 8.b

1.

5.

 

Kovács Frigyesné

Imrei Katalin

Mezei Futás III.KCS

Lány csapat

Sámson Petra 5.a

Vidos Korina 6.a

Jánosi Klaudia 4.a

Jánosi Laura 4.a

Szatmári Dorina 5.a

1.

16.

 

Kovács Frigyesné

Kosárlabda B33

Szigeti Evelin 8.b

Bozzai Zsófia 7.b

Kovács Eszter 7.a

Németh Fanni 7.b

1.

3.

 

Imrei Katalin,

Kovács Frigyesné

Játékos sportverseny diákolimpia

Fülöp Levente 2.b Homovics Boglárka 2.b Laczó Zoltán Géza 2.b Pálházai Ramóna 2.b

Szatmári Boglárka 2.b

Kóbor Martin 2.a

Bráder Bence 3.b

Frák Marcell 3.b

Sefcsik Nóra 3.b

Vidos Evelin 3.b

Farkas Nerina Dóra 4.a Kiss Benedek 4.a

Standi Laura 4.b

Balikó Kitti Nóra 4.b

Horváth Bernadett 4.b

Horváth Krisztián 4.b

Szijj Milán 4.b

Sodics Ádám 5.a

1.

1.

3.

 

Imrei Katalin,

Török Richárd

Atlétika diákolimpia többpróba csapat II.KCS - Lány

Farkas Nerina 4.a

Szentgyörgyvári Lia 4.b

Balikó Kitti Nóra 4.b

Horváth Bernadett 4.b

Nagy Vanessza 4.a

Lakatos Lizett 4.b

1.

1.

8.

 

Kovács Frigyesné

Atlétika diákolimpia többpróba csapat II.KCS – Fiú

Horváth Krisztián 4.b

Szijj Milán 4.b

Sodics Ádám 5.a

Berta Bálint 4.a

Kiss Benedek 4.a

Kiricsi Dávid 4.b

Pataki András 3.a

1.

2.

7.

 

Kovács Frigyesné

Geröly Zsolt

Atlétika diákolimpia többpróba csapat IV.KCS - Lány

Kondics Viktória 8.b

Németh Kata 7.a

Niksz Viktória 8.b

Kovács Eszter 7.b

Takáts Tünde Csenge 8.b

Takáts Hanna Kincső 8.b

Németh Fanni 7.a

2.

2.

5.b: Szabó Kata

4.a: Gyallai Virág, Kardos Zsanett, Sodics Ádám

4.b: Doncsecz Levente, Kovács Dániel,>

Takáts Tünde Csenge 7.b

3.

5.

Kovács Frigyesné

Atlétika összetett

egyéni –II.kcs. lány

Kardos Zsanett     4.a

4.

5.

Geröly Zsolt

Atlétika összetett

egyéni –IV.kcs. lány

Takáts Tünde Csenge 7.b

6.

5.

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni IV.kcs. fiú súlylökés

Farkas Gergő         8.a

6.

Geröly Zsolt

Atlétika összetett

csapat-IV.kcs. fiú

8.a: Farkas Gergő, Roskó Ádám, Németh Dávid,

Gerencsér Márk

8.b: Mihálffy Alfonz

7.a: Horváth Alex

2.

6.

Geröly Zsolt

Atlétika összetett

egyéni –II.kcs. lány

Sámson Petra         4.a

3.

6.

Geröly Zsolt

Atlétika egyéni IV.kcs. fiú kislabda

Czegládi Tamás     8.a

4.

6.

Geröly Zsolt

Atlétika, mezei futóbajnokság, csapat II.kcs. fiú

4.B: Rosner Gergő, Doncsecz Levente, Somogyi Dániel

4.a: Sodics Ádám

1.

Geröly Zsolt

Atlétika, mezei futóbajnokság, egyéni II.kcs. fiú

Rosner Gergő        4.b

1.

Geröly Zsolt

Atlétika, mezei futóbajnokság, egyéni II.kcs. fiú

Doncsecz Levente 4.b

2.

Geröly Zsolt

Atlétika összetett

egyéni –II.kcs. lány

Szabó Kata            5.b

2.

Kovács Frigyesné

Atlétika III.kcs. lány

4x100 m.

6.a: Németh Fanni, Németh Kata

6.b: Kovács Eszter

5.a: Vidos Korina

2.

Kovács Frigyesné,

Balassáné Bogdán Krisztina

Atlétika IV.kcs. fiú

4x100 m.

Farkas Gergő      8.a

Németh Dávid    8.a

Mihálffy Alfonz 8.b

Horváth Alex     7.a

2.

Geröly Zsolt

Atlétika egyéni IV.kcs. fiú 300 m.

Németh Dávid     8.a

2.

Geröly Zsolt


A verseny neve

Résztvevő tanuló/osztálya

EREDMÉNY

Felkészítő

V

Á

R

O

S

I

M

E

G

Y

E

I

R

E

G

I

O

N

Á

L

I

S

O

R

S

Z

Á

G

O

S

N

E

M

Z

E

T

K

Ö

Z

I

Atlétika összetett

egyéni-I.kcs. fiú

Kiss Benedek         3.a

3.

Kovács Frigyesné

Atlétika, mezei futóbajnokság, egyéni II.kcs. lány

Sámson Petra        4.a

3.

Geröly Zsolt

Atlétika, mezei futóbajnokság, egyéni IV.kcs. lány

Majtényi Vivien    8.a

3.

Balassáné Bogdán Krisztina

Atlétika, mezei futóbajnokság, csapat II.kcs. lány

4.a: Sámson Petra, Gyallai Virág, Kardos Zsanett

3.b: Szentgyörgyvári Lia

3.

Geröly Zsolt,

Kovács Frigyesné

Atlétika, mezei futóbajnokság, csapat I.kcs. fiú

2.b: Frák Marcell, Naisz Norbert, Horváth Ákos

3.a: Kiss Benedek

3.

Geröly Zsolt

Atlétika összetett

csapat-I.kcs. fiú

 

3.a: Kiss Benedek

2.b: Frák Marcell, Naisz Norbert, Bráder Bence

2.a: Palánk Krisztián

1.a: Szekeres  Máté

3.

Geröly Zsolt

Atlétika egyéni IV.kcs. fiú távolugrás

Horváth Alex       7.a

3.

Balassáné

Bogdán Krisztina

Atlétika összetett

egyéni-II.kcs. fiú

Rosner Gergő         4.b

4.

Geröly Zsolt

Atlétika összetett

egyéni-II.kcs. fiú

Farkas Gergő      8.a

4.

Geröly Zsolt

Atlétika összetett

egyéni-IV.kcs. fiú

Horváth Alex      7.a

5.

Balassáné

Bogdán Krisztina

Atlétika, mezei futóbajnokság, egyéni II.kcs. fiú

Sodics Ádám       4.a

5.

Geröly Zsolt

Atlétika egyéni IV.kcs. lány kislabda

Majtényi Vivien   8.a

5.

Balassáné

Bogdán Krisztina

Atlétika egyéni IV. kcs. fiú távolugrás

Farkas Gergő       8.a

5.

Geröly Zsolt

Atlétika összetett

csapat-III.kcs. fiú

5.b: Séfer Márk, Csóka Márk, Krancz Dávid

6.a: Gyallai Martin

6.b: Balikó Ákos

5.a: Csóka Marcell

6.

Geröly Zsolt

Atlétika egyéni IV.kcs. fiú 100 m.

Németh Dávid     8.a

6.

Geröly Zsolt

Atlétika egyéni IV.kcs. lány kislabda

Majtényi Vivien  8.a

6.

Balassáné

Bogdán Krisztina


A verseny neve

Résztvevő tanuló/osztálya

EREDMÉNY

Felkészítő

V

Á

R

O

S

I

M

E

G

Y

E

I

R

E

G

I

O

N

Á

L

I

S

O

R

S

Z

Á

G

O

S

N

E

M

Z

E

T

K

Ö

Z

I

Atlétika egyéni IV.kcs. lány kislabda

Niksz Viktória     7.b

6.

Kovács Frigyesné

Atlétika, mezei futóbajnokság, egyéni I.kcs. fiú

Frák Marcell        2.b

6.

Geröly Zsolt

Atlétika összetett

egyéni-II.kcs. fiú

Sodics Ádám         4.a

6.

Geröly Zsolt

 

Szakszövetségi rendezésű Diákolimpiák



Kick-boksz országos döntő

kadett II. -57kg. kick-light

1.Bolfán Ádám 8.b

kadett II. -57kg. light-contact

1.Bolfán Ádám 8.b

Görkorcsolya országos döntő

II.korcsoport váltó

1.Sodics Ádám 4.a

II.korcsoport egyéni

2. Sodics Ádám 4.a







1-8 évfolyam

 

Sportversenyeken elért eredmények

 

2012-2013

 

 

A verseny neve

Résztvevő tanuló/osztálya

EREDMÉNY

Felkészítő

V

Á

R

O

S

I

M

E

G

Y

E

I

R

E

G

I

O

N

Á

L

I

S

O

R

S

Z

Á

G

O

S

N

E

M

Z

E

T

K

Ö

Z

I

Játékos Sportversenyek

Balikó Kitti Nóra 2.b

Farkas Nerina Dóra 2.a

Szentgyörgyvári Lia 2.b

Gyallai Virág 3.a

Horváth Rebeka Fanni 3.b

Kardos Zsanett 3.a

Gemeiner Lili 4.b

Szabó Kata 4.b

Vidos Korina Vanessza 4.a

Hováth Krisztián 2.b

Szijj Milán 2.b

Sodics Ádám Bendegúz 3.a

Doncsecz Levente 3.b

Horváth Norbert 3.b

Rosner Gergő 3.b

Séfer Márk Balázs 4.b

Takáts András Kolos 4.b

Vatamaniuc Bartha Dávid 4.b

1.

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

Kovács Frigyesné

Geröly Zsolt

Ügyességi és váltó csapat bajnokság

Súlylökés - lány

Horváth Emília   8.b

Bíró Berill   8.b

Márk Diána 8.b

Soronits Viktória 8.b

1.

Kovács Frigyesné

Ügyességi és váltó csapat bajnokság

Súlylökés - fiú

Sárközi Elemér 8.a

Farkas Gergő   7.a

Olasz Kevin   8.b

Horváth Alex 6.b

Gerencsér Márk 7.a

2.

Balassáné Bogdán Krisztina

Geröly Zsolt

Ügyességi és váltó csapat bajnokság

Kislabdahajítás - fiú

Olasz Kevin     8.b

Farkas Gergő 7.a

Gerencsér Márk 7.a

Horváth Alex 6.a

Sárközi Elemér 8.a

3.

Balassáné Bogdán Krisztina

Geröly Zsolt

Ügyességi és váltó csapat bajnokság

Távolugrás - távolugrás - lány

Bíró Berill 8.b

Pataki Ramóna 7.a

Soronics Viktória 8.b

Márk Diána 8.b

Máté Klaudia 6.a

3.

Kovács Frigyesné

Ügyességi és váltó csapat bajnokság

Távolugrás - fiú

Farkas Gergő 7.a

Olasz Kevin   8.b

Horváth Alex 6.a

Barbalics Dániel 8.b

6.

Balassáné Bogdán Krisztina

Geröly Zsolt

Ügyességi és váltó csapat bajnokság

10x 200m.(lány-fiú)

Soronics Viktória   8.b

Máté Klaudia 6.a

Séfer Diána 8.b

Pataki Ramona 7.a

Márk Diána   8.b

Olasz Kevin 8.b

Sárközi Elemér 8.a

Gerencsér Márk 7.a

Horváth Alex       6.a

Barbalics Dániel     8.b

5.

Kovács Frigyesné

Balassáné Bogdán Krisztina

Atlétika egyéni összetett

Horváth Alex 6.a

1

1

27

Balassáné Bogdán Krisztina

Atlétika egyéni 60m.

Horváth Alex 6.a

1

1

8

Balassáné Bogdán Krisztina

Atlétika egyéni távolugrás

Horváth Alex 6.a

1

2

38

Balassáné Bogdán Krisztina

Atlétika egyéni 1500m.

Barbalics Dániel 8.b

1

2

Balassáné Bogdán Krisztina

Atlétika összetett csapat IV.kcs.

Kopcsándi Vivien 8.b

Márk Diána 8.b

Séfer Diána 8.b

Máté Klaudia 6.a

Soronics Viktória 8.b

Horváth Emilia 8.b

2.

Kovács Frigyesné

Atlétika összetett csapat II.kcs.

Séfer Márk 4.b

Csóka Márk 4.b

Doncsecz Levente 3.b

Rosner Gergõ 3.b

Takáts András Kolos 4.b

V.Bartha Dávid 4.b

2.

3.

Kovács Frigyesné

Labdarúgás II.kcs.

Séfer Márk 4.b

V.Bartha Dávid 4.b

Takáts András Kolos 4.b

Németh Krisztián 4.b

Füst Ákos 4.b

Csóka Márk 4.b

Csóka Marcell 4.a

Szabó Kristóf 4.a

Doncsecz Levente 3.b

Rosner Gergő 3.b

Kovács Dániel 3.b

Horváth Norbert 3.b

3.

3.

Geröly Zsolt

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni 600m.

Németh Kata 5.a

1

3

Balassáné Bogdán Krisztina

Atlétika összetett csapat III.kcs.

Németh Kata 5.a

Majtényi Vivien 7.a

Takáts Hanna Kincső 6.b Kovács Eszter 5.b

Niksz Viktória 6.b

Kiricsi Luca 5.b

2

4

Kovács Frigyesné

Balassáné Bogdán Krisztina

Atlétika összetett csapat IV.kcs.

Olasz Kevin 8.b

Barbalics Dániel 8.b

Farkas Gergő 7.a

Gerencsér Márk 7.a

Roskó Ádám 7.a

Németh Dávid 7.a

4

5

Balassáné Bogdán Krisztina

Geröly Zsolt

Atlétika összetett csapat II.kcs.

Vidos Korina 4.a

Kardos Zsanett 3.a

Gemeiner Lili 4.b

Szabó Kata 4.b

Török Alexandra 4.a

Horváth Rebeka 3.b

4

5

Kovács Frigyesné

Atlétika összetett csapat III.kcs.

Horváth Alex 6.a

Ujvári Bálint 6.b

Buda Kornél 6.b

Kopcsándi Barnabás 5.a

Balikó Ákos 5.b

Varga Kevin 5.b

6

Balassáné Bogdán Krisztina

Labdarúgás I.kcs.

Berta Bálint 2.a

Horváth Krisztián 2.b

Sodics Ádám 3.a

Kiricsi Dávid 2.b

Szijj Milán 2.b

Ligeti Bence 2.a

Szekeres Dávid 2.a

Tóth Kristóf 2.a

Frák Marcell 1.b

Pataki András 1.a

3

Geröly Zsolt

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni 100m.

Olasz Kevin 8.b

2

6

Balassáné Bogdán Krisztina

Atlétika egyéni kislabda

Farkas Gergő 7.a

7

Geröly Zsolt

Atlétika egyéni 300m.

Németh Dávid 7.a

2

Geröly Zsolt

Atlétika egyéni távolugrás

Majtényi Vivien 7.a

4

Balassáné Bogdán Krisztina

Atlétika egyéni kislabda

Olasz Kevin 8.b

2

9

Balassáné Bogdán Krisztina

Atlétika egyéni súlylökés

Horváth Emilia 8.b

3

5

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni súlylökés

Márk Diána   8.b

5

6

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni kislabda

Kopcsándi Barnabás 5.a

4

Geröly Zsolt

Atlétika egyéni összetett

Majtényi Vivien 7.a

4

Balassáné Bogdán Krisztina

Atlétika egyéni összetett

Németh Kata 5.a

6

Balassáné Bogdán Krisztina

Atlétika egyéni kislabda

Gerencsér Krisztián 6.b

6

Balassáné Bogdán Krisztina

Atlétika egyéni kislabda

Takáts Tünde Csenge 6.b

5

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni kislabda

Németh Fanni 5.a

6

Balassáné Bogdán Krisztina

Atlétika egyéni súlylökés

Bíró Berill 8.b

6

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni távolugrás

Farkas Gergő 7.a

6

Geröly Zsolt

Atlétika 4x100m. IV.kcs

Olasz Kevin 8.b

Farkas Gergő 7.a

Barbalics Dániel 8.b

Roskó Ádám 7.a

1

3

Balassáné Bogdán Krisztina

Geröly Zsolt

Atlétika egyéni összetett

Séfer Márk 4.b

6

Kovács Frigyesné

Atlétika összetett csapat I.kcs.

Sodics Ádám 3.a

Berta Bálint 2.a

Horváth Krisztián 2.b

Tóth Kristóf Róbert 2.a

Kiss Benedek 2.a

Szijj Milán 2.b

1

Kovács Frigyesné

Atlétika összetett csapat I.kcs.

Farkas Nerina Dóra 2.a

Szabó Panna 2.b

Szentgyörgyvári Lia 2.b

Balikó Kitti 2.b

Lakatos Lizet 2.b

Horváth Bettina 2.b

1

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni összetett

Sodics Ádám 3.a

1

Geröly Zsolt

Atlétika egyéni összetett

Farkas Nerina Dóra 2.a

1

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni összetett

Szabó Panna 2.b

2

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni összetett

Szentgyörgyvári Lia 2.b

3

Kovács Frigyesné

Atlétika egyéni összetett

Horváth Krisztián 2.b

3

Kovács Frigyesné

Atlétika mezei I.kcs.

egyéni

Sodics Ádám 3.a

1

Geröly Zsolt

Atlétika mezei I.kcs.

egyéni

Balikó Kitti 2.b

1

Kovács Frigyesné

Atlétika mezei I.kcs.

csapat

Sodics Ádám 3.a

Horváth Krisztián 2.b

Berta Bálint 2.a

Horváth Krisztián 2.b

Szijj Milán 2.b

Kiss Márk 2.a

1

Kovács Frigyesné

Atlétika mezei I.kcs.

csapat

Balikó Kitti 2.b

Farkas Nerina 2.a

Szentgyörgyvári Lia 2.b

Szabó Panna 2.b

Bolfán Jázmin 2.a

1

Kovács Frigyesné

Atlétika mezei II.kcs

csapat

Rosner Gergő 3.b

Séfer Márk 4.b

Doncsecz Levente 3.b

Takáts András Kolos 4.b

Szabó Kristóf 4.a

1

Kovács Frigyesné

Atlétika mezei II.kcs

egyéni

Vidos Korina 4.a

2

Kovács Frigyesné

Atlétika mezei II.kcs

egyéni

Rosner Gergő 3.b

2

Geröly Zsolt

Atlétika 4x100m. III.kcs.

Horváth Alex 6.a

Ujvári Bálint 6.b

Balogh Marcell 6.a

Gerencsér Krisztián 6.b

2

Balassáné Bogdán Krisztina

Atlétika 4x100m. III.kcs.

Takáts Hanna Kincső 6.b

Majtényi Vivien 7.a

Németh Kata 5.a

Németh Fanni 5.a

3

Kovács Frigyesné

Balassáné Bogdán Krisztina

Atlétika mezei II.kcs

csapat

Vidos Korina 4.a

Kardos Zsanett 3.a

Szabó Kata 4.b

Gyallai Virág 3.a

Szép Bianka 3.a

3

Kovács Frigyesné

Geröly Zsolt

Atlétika mezei I.kcs

egyéni

Berta Bálint 2.a

3

Kovács Frigyesné

Atlétika mezei IV.kcs. egyéni

Barbalics Dániel 8.b

3

Balassáné Bogdán Krisztina

Atlétika mezei III.kcs. csapat

Németh Kata 5.a

Kovács Eszter 5.a

Takáts Tünde Csenge 6.b

Kovács Júlia 5.b

Nikx Viktória 6.b

4

Kovács Frigyesné

Balassáné Bogdán Krisztina

Atlétika mezei I.kcs

egyéni

Farkas Nerina 2.a

4

Kovács Frigyesné

Atlétika mezei I.kcs

egyéni

Szentgyörgyvári Lia 2.b

5

Kovács Frigyesné


Szakszövetségek által rendezett országos diákolimpiák

 

Gyorskorcsolya:

I.korcsoport   hosszú táv:    1. Sodics Ádám 3.a

rövid táv      5. Sodics Ádám 3.a

IV. korcsoport

rövid táv       1. Séfer Diána 8.b

hosszú táv    3. Séfer Diána 8.b

Görkorcsolya:

I.korcsoport, profi kategória: 1. Sodics Ádám 3.a

IV.korcsoport, profi kategória   2.Séfer Diána 8.b

Kick-boksz:

Cadet 1, 37kg. light contact                    1. Bolfán Ákos 5.b

kick-light               2. Bolfán Ákos 5.b

Cadet 2, 47kg. Kick-light              3. Bolfán Ádám 8.b

 

 



1-8. évfolyam

Sportversenyeken elért eredmények

2011-2012

 

MDSZ – MAGYAR DIÁKSPORT SZÖVETSÉG – által rendezett felmenő rendszerű Diákolimpiák

A verseny neve

Résztvevő tanuló/osztálya

EREDMÉNY

Felkészítő

V

Á

R

O

S

I

M

E

G

Y

E

I

R

E

G

I

O

N

Á

L

I

S

O

R

S

Z

Á

G

O

S

N

E

M

Z

E

T

K

Ö

Z

I

Diákolimpia- Játékos Sportversenyek

Gyallai Virág  2.a

Kardos Zsanett 2.a

Szabó Kata  3.b

Doncsecz Levente 2.b

Horváth Norbert 2.b

Rosner Gergő  2.b

Gemeiner Lili  3.b

Horváth Rebeka 2.b

Vidos Korina  3.a

V.Batha Dávid  3.b

Séfer Márk  3.b

Takáts András Kolos 3.b

Bozzai Zsófia  4.b

Kiricsi Luca  4.b

Németh Kata  4.a

Balikó Ákos  4.b

Csercsics Adrián  4.a

Gyallai Martin  4.a

1.

1.

1.

4.

Geröly Zsolt

Kovács Frigyesné

Diákolimpia-

Atlétika ügyességi és váltó csapatbajnokság

Súlylökés,lány

Doncsecz Dorina  8.b

Gáspár Dóra  8.a

Rudolf Nikoletta  7.a

Németh Vivien 8.b

Bozzai Dóra  8.b

1.

1.

10.

Hernádi Pálné

Diákolimpia-

Atlétika ügyességi és váltó csapatbajnokság

Súlylökés, fiú

Bődi Richárd  8.a

Varga Balázs  8.b

Papp Gergő  8.b

Ujvári Bence  8.b

Csejtei Dániel  8.b

1.

Geröly Zsolt

Diákolimpia-

Atlétika ügyességi és váltó csapatbajnokság

Kislabda, fiú

Olasz Kevin 7.b

Pungor Rajmund 8.b

Papp Gergő  8.b

Bődi Richárd  8.a

2.

Geröly Zsolt

Diákolimpia-

Atlétika ügyességi és váltó csapatbajnokság

kislabda, lány

Doncsecz Dorina  8.b

Németh Vivien  8.b

Bánhegyi Klaudia 8.a

Rudolf Nikoletta 7.a

Bozzai Dóra 8.b

3.

Hernádi Pálné

Diákolimpia-

Atlétika ügyességi és váltó csapatbajnokság

10x200m.

Kondor Lilla  8.b

Baumann Kinga  8.b

Rudolf Nikoletta 7.a

Németh Vivien  8.b

Doncsecz Dorina 8.b

Olasz Kevin  7.b

Kovács Géza  8.a

Csejtei Dániel  8.b

Ujvári Bence 8.b

Papp Gergő  8.b

3.

3.

Hernádi Pálné

Geröly Zsolt

Diákolimpia- labdarúgás I.kcs.

Doncsecz Levente 2.b

Horváth Norbert  2.b

Somogyi Dániel 2.b

Kiss Zoltán  2.b

Rosner Gergő  2.b

Horváth Patrik  2.a

Horváth Krisztián  1.a

Németh Krisztián  3.b

Füst Ákos  3.b

1.

2.

Geröly Zsolt

Diákolimpia- labdarúgás IV.kcs.

Kalmár Krisztián 8.a

Bődi Richárd  8.a

Pungor Rajmund  8.b

Hangay Krisztián 8.b

Olasz Kevin 7.b

Niksz Martin  6.a

Boros József Ricardó 7.b

Kertész Bence 8.a

Kovács Géza 8.a

Lenkefy Martin  8.a

Rudolf Dávid  6.b

Baranyai Dávid  5.a

3.

Geröly Zsolt

Diákolimpia- atlétika, összetett csapat IV.kcs.fiú

Niksz Martin 6.a

Olasz Kevin  7.b

Papp Gergő  8.b

Boros József Ricardó 7.b

Kalmár Krisztián  8.a

Ujvári Bence  8.b

1.

2.

Geröly Zsolt

Diákolimpia- atlétika, összetett csapat IV.kcs.lány

Doncsecz Dorina  8.b

Baumann Kinga  8.b

Márk Diána  7.b

Soronics Viktória  7.b

Bíró Berill  7.b

Bozzai Dóra 8.b

2.

3.

Hernádi Pálné

Diákolimpia- atlétika, összetett csapat III.kcs.fiú

Farkas Gergő  6.a

Roskó Ádám  6.a

Horváth Alex  6.b

Mihálffy Alfonz  6.b

Gerencsér Márk  6.a

Balogh Bendegúz  5.a

2.

3.

Geröly Zsolt

Diákolimpia- atlétika, összetett csapat III.kcs.lány

Máté Klaudia  6.a

Selymes Tifany  6.b

Majtényi Vivien  6.a

Takáts Hanna Kincső 5.b

Niksz Viktória  5.b

Balassáné Bogdán Krisztina

Diákolimpia- atlétika, összetett csapat II.kcs.lány

Németh Kata  4.a

Kovács Eszter  4.b

Bozzai Zsófia  4.b

Kiricsi Luca  4.b

Németh Fanni

Niksz Natália

2.

2.

Hernádi Pálné

Diákolimpia- atlétika, összetett csapat II.kcs.fiú

Balikó Ákos  4.b

Séfer Márk  3.b

Bolfán Ákos  4.b

Gyallai Martin  4.a

Takáts András Kolos  3.b

Varga Kevin  4.b

2.

6.

Hernádi Pálné

Diákolimpia- atlétika, összetett csapat I.kcs.fiú

Doncsecz Levente 2.b

Rosner Gergő  2.b

Kovács Dániel 2.b

Sodics Ádám  2.a

Eberhardt Ádám 2.a

Horváth Krisztián 1.a

1.

Geröly Zsolt

Diákolimpia- atlétika, összetett csapat I.kcs.lány

Szabó Kata 3.b

Horváth Rebeka 2.b

Pulay Evelin  2.b

Kardos Zsanett 2.a

Gyallai Virág  2.a

Farkas Nerina Dóra 1.b

1.

Geröly Zsolt

Diákolimpia- atlétika,egyéni összetett IV.kcs.lány

Doncsecz Dorina 8.b

1.

1.

Hernádi Pálné

Diákolimpia- atlétika,egyéni összetett II.kcs.lány

Németh Kata 4.a

6.

5.

Hernádi Pálné

Diákolimpia- atlétika,egyéni összetett IV.kcs. fiú

Niksz Martin 6.a

1.

5.

Patócs Zsolt

Diákolimpia- atlétika,egyéni összetett I.kcs.lány

Szabó Kata 3.b

3.

Kovács Frigyesné

Diákolimpia- atlétika,egyéni összetett IV.kcs.fiú

Olasz Kevin  7.b

2.

Balassáné Bogdán Krisztina

Diákolimpia- atlétika,egyéni összetett IV.kcs.fiú

Boros József Ricardó 7.b

3.

Balassáné Bogdán Krisztina

Diákolimpia- atlétika,egyéni összetett III.kcs.lány

Máté Klaudia 6.a

3.

Balassáné Bogdán Krisztina

Diákolimpia- atlétika,egyéni összetett III.kcs.fiú

Roskó Ádám  6.a

3.

Geröly Zsolt

Diákolimpia- atlétika,egyéni összetett II.kcs.lány

Kovács Eszter  4.b

5.

Hernádi Pálné

Diákolimpia- atlétika,egyéni összetett II.kcs.fiú

Balikó Ákos  4.b

5.

Hernádi Pálné

Diákolimpia- atlétika,egyéni összetett IV.kcs.lány

Baumann Kinga 8.b

6.

Hernádi Pálné

Diákolimpia- atlétika,egyéni összetett IV.kcs.fiú

Papp Gergő  8.b

6

Geröly Zsolt

Diákolimpia-atlétika,mezei futás csapat II.kcs.lány

Námeth Kata 4.a

Kovács Eszter 4.b

Németh Fanni  4.a

Kovács Júlia  4.a

Nikksz Natália  3.b

1.

Hernádi Pálné

Diákolimpia-atlétika,mezei futás II.kcs.lány

Németh Kata 4.a

2.

Hernádi Pálné

Diákolimpia-atlétika,mezei futás II.kcs.lány

Kovács Eszter 4.b

6.

Hernádi Pálné

Diákolimpia-atlétika,mezei futás III.kcs.fiú

Barbalics Dániel  7.b

1.

2.

Balassáné Bogdán Krisztina

Diákolimpia-atlétika,mezei futás csapat III.kcs.fiú

Barbalics Dániel 7.b

Farkas Gergő  6.a

Mihálffy Alfonz  6.b

Roskó Ádám  6.a

Németh Dávid 6.a

3.

Geröly Zsolt

Diákolimpia-atlétika,mezei futás csapat II.kcs.fiú

Balikó Ákos 4.b

Bolfán Ádám  4.b

Part István  4.b

Kovács Dániel  4.b

Csóka Márk  3.b

4.

Hernádi Pálné

Diákolimpia-atlétika,mezei futás IV.kcs.lány

Kopcsándi Vivien 7.b

5.

Kovács Frigyesné

Diákolimpia-atlétika,kislabda IV.kcs.lány

Doncsecz Dorina 8.b

1.

2.

Hernádi Pálné

Diákolimpia-atlétika,súlylökés IV.kcs.lány

Doncsecz Dorina  8.b

2.

2.

Hernádi Pálné

Diákolimpia-atlétika,súlylökés IV.kcs.fiú

Bődi Richárd 8.a

2.

3.

Geröly Zsolt

Diákolimpia-atlétika,súlylökés IV.kcs.fiú

Varga Balázs 8.b

4.

5.

Geröly Zsolt

Diákolimpia-atlétika, 100m. IV.kcs.fiú

Olasz Kevin 7.a

2.

5.

Balassáné Bogdán Krisztina

Diákolimpia-atlétika,kislabda III.kcs.fiú

Farkas Gergő 6.a

1.

5.

Geröly Zsolt

Diákolimpia-atlétika, távolugrás III.kcs.fiú

Farkas Gergő 6.a

5.

Geröly Zsolt

Diákolimpia-atlétika 60m futás III.kcs.fiú

Horváth Alex  6.b

2.

Geröly Zsolt

Diákolimpia-atlétika 60m futás III.kcs.fiú

Roskó Ádám 6.a

3.

Geröly Zsolt

Diákolimpia-atlétika 60m futás III.kcs.fiú

Farkas Gergő 6.a

5

Geröly Zsolt

Diákolimpia-atlétika 4x100m futás III.kcs.fiú

Horváth Alex  6.b

Roskó Ádám  6.a

Farkas Gergő  6.a

Mihálffy Alfonz 6.b

1.

Geröly Zsolt

Diákolimpia-atlétika 4x600m futás IV.kcs.lány

Baumann Kinga 8.b

Kopcsándi Vivien 7.b

Virágh Viktória  8.b

Márk Diána 7.b

2.

Hernádi Pálné

Diákolimpia-atlétika,kislabda IV.kcs.fiú

Niksz Martin 6.a

2.

Patócs Zsolt

Diákolimpia-atlétika,kislabda IV.kcs.fiú

Olasz Kevin 7.b

4.

Balassáné Bogdán Krisztina

Diákolimpia-atlétika,súlylökés IV.kcs.fiú

Csejtei Dániel  8.b

6.

Geröly Zsolt

Diákolimpia-atlétika, távolugrás III.kcs.lány

Máté Klaudia 6.a

6.

Balassáné Bogdán Krisztina

Diákolimpia-atlétika, távolugrás IV.kcs.lány

Pataki Ramóna 6.b

6.

Balassáné Bogdán Krisztina

Diákolimpia-atlétika, kislabda IV.kcs.lány

Bánhegyi Klaudia  8.a

6.

Diákolimpia- atlétika,egyéni összetett I.kcs.lány

Gyallai Virág 2.a

4.

Geröly Zsolt

Diákolimpia- atlétika,egyéni összetett I.kcs.fiú

Doncsecz Levente 2.b

4.

Geröly Zsolt

Diákolimpia- atlétika,egyéni összetett I.kcs.fiú

Sodics Ádám 2.a

5.

Geröly Zsolt

Diákolimpia- atlétika,egyéni összetett I.kcs.fiú

Rosner Gergő 2.b

6.

Geröly Zsolt

Diákolimpia-úszás

100m hát

Bolfán Ádám 6.b

1.

1.

17.

Geröly Zsolt


Szakszövetségek által rendezett Országos Diákolimpiák:

Görkorcsolya:

I.kcs.   1. Sodics Ádám 2.a

III.kcs  1. Séfer Diána 7.b

Gyorskorcsolya:

III.kcs.  2. Séfer Diána 7.b

Kick-box:

Kadett I.fiú -47kg.  1. Bolfán Ádám  6.b

-35kg.  3. Bolfán Ákos   4.b

Szeptember 2017
H K Sze Cs P Szo V
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Október 2017
H K Sze Cs P Szo V
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Ma 2017. szeptember 21., csütörtök, Máté és Mirella napja van. Holnap Móric napja lesz.